Isair: Už projíždím asi 4 mapu (počítám loadingy) od namontování jakéhosi kulometu na člun. Furt jen zdrhám... Říkáš, že se to změní? V půlce hry? Nebo moment... Jak dlouhá je celá hra?
Už mě ten pocit neustálého zdrhání před stejnými nepřáteli, v téměř stejných táhnoucích se lokacích trošku nudí...
to Bodkin: no, že se tu pějí takové ódy a já jim nerozumím, tak jsem doufal, že tu dostanu rozumné vysvětlení ;-) Jinak pravdu máš možná v té pádnější akci, jinak ostatní jsou body, které u mě neplatí ;-)

to SavageCZ: díky, za rozumnější objasnění :-)
Jen pro upřesnění, ta kláda je ocelová a myslím, že se tomu říká správněji traverza.
Taky je celkem známé, že vůbec nemusíš ty garáže procházet. Ty sudy, jak nám to ukázal pan Gibons, který mimochodem drží rekordy za nejrychlejší dohrání Half Life 2 (něco přes dvě hodiny) a Diablo 1 (14minut 58sekund!), se daj rozstřelit z dálky jakmile přijedeš před zavřenou bránu se vznášedlem :-)
Say: Optika a kempení je pro lamy :) až sejmeš někoho přes celou mapu jednou ranou z koltu tak poznáš, že bez optiky je to daleko lepší :)

Pokud je to to místo, které myslím tak poblíž toho rozbitého kola by jsi měl rozstřelit takové sudy a měla by se spustit taková velká kláda, která by měla spadnout na tu bránu (a tim jí otevře).
MIGtheDRAGON: Jenže já potřebuju ten pocit kempení a dostřelu na vysokou vzdálenost přes optiku=P

Btw, zásek. V misi, kde pokračuju s tím vodním vznášedlem, je zavřena brána. Vystoupil jsem, vylezl nahoru, vybil garáž (stojí tam dva tanky či co to je), vymlátil další místnost (dvě velká modrá čerpadla tam jsou), vylezl ven a co nevidím, kolečko na otevření brány je rozbité. A nevím jak to nahodit... Poraďte prosím.
Say: No co jiného by asi mohl myslet, když má optiku :) to já místo sniperky používal (zvlášť v HL2:DM) kolt, který je krutě přesný i na velkou vzdálenost a ranou do hlavy dáš každého :)
Matador: nebo jsi nepronikl dostatečně do příběhu, který zde není ložený, ale spíše ho musíš odhalovat skrze drobnosti jako jsou útržky dialogů NPC, nápisů na zdi, skrytých míst, novinových článků na nástěnkách atp.
Matador: Jsi divný/dostal ses k tomu pozdě/máš jiný vkus/nedokážeš se do toho vcítit/neholduješ antiutopiím/vyžaduješ pádnější akci...... Proč se sakra tak debilně ptáš? :-D
Say: To možná poznáš, až budeš střílet do nepřátel a ne do nebohých civilů.
Say: já osobně považuji za nejlepší mod RESEARCH AND DEVELOPMENT. To až tě omrzí tupé střílení.
Tulareanus: To možná poznám asi až s nějakou tou lepší špuntovkou=)
No tak jsem se do toho pustil. Je to chytlavé... Jen to střílení trošku nudné. Hlavně NPC mají celé tělo stejně zranitelné a vzhledem k úžasné fyzice a animaci postav, to jejich umírání nic moc. Ale pořád jsem v začátcích, tak snad dostanu i něco jiného, než cyber devítku a páčidlo.
Say: To víš, já si to nejlepší nechávám na potom, abych si to vychutnal. ;-) Nemluvě o tom, že se chlapci z Megaher poněkud zasekli a hra mi teprve přijde asi v úterý nebo středu.
Chuck: Ale! Ty? Chuck z DH, vyznavač akčních FPS, za sebou nemáš kultovní hru právě tohoto žánru? Co se děje?=D

Ačkoliv já jsem téměř pravý opak, zaujalo mě prostředí, neskutečně chytlavá fyzika a ta lahodná grafika! A taky potřebuju oddech od těch tun textu a role-playingu.

Garret: Mám na mysli spíš ty texture packy či nějaké ,,všeobecně" uznávané vychytávky (něco, co vanilla prostě nezvládá). Herní mechanismy snad na první hraní upravovat nemusím. A přídavné fanouškovské mise zatím také nepotřebuji.

PavelU: Díky, jdu to prošmejdit.

EDIT: Cinematic Mod vypadá zaujímavě!
Co byly ty velký updaty, tak nejsou grafický mody potřeba a ty s novými kampaněmi stojí za zahrání ty, které mají na webu minimálně 80% a víc. Povinností je Minerva, a sám za sebe bych doporučil pěkný, tupý, hnusný a dlouhý střílečky Offshore a From Coastline to Atmosphere.
Chuck: Hold absťák je svině. Já jsem zvědavej jak to budu zvládat, až za pár dní začnu jezdit na vysokou a budu se vracet až pozdě večer, takže si ani nestihnu zapařit. Naštěstí už mám v noťasu připravený planescape, bg1 a deus ex tak to mě snad chvíli udrží naživu :D
Isair: :-D Budu tam muset zajet co nejdřív, nebo mě z té herní krize brzy jebne. U Heavyweight Thunder se akorát vztekám a Willa se mě pak bojí. :-))
Skoro jo, můžeš jí používat místo stolní lampičky :)... za tu cenu zkrátka praktické :p.
Chuck: Přesně tak, navíc ta jasně oranžová barva orange boxu v té sbírce tak pěkně vyzařuje:).
Já osobně vlastním všechny Valve hry (kromě DoD: Source) a nemám ani jednu krabicovku... :)
MtD: Víš, jak se krásně po té R35 do Liberce jede? ;-) Jo, Orange Box není zrovna ke chlubení, ale když v jiné edici placka není,... :-/
Chuck: No ještě by se ti mohlo víc vyplatit to koupit přes steam a měl by jsi to doma za chvíli a nikam by jsi se nemusel trmácet. Někteří ale radši koupí krabičku ať si jí můžou vystavit :) i když ta u orange box neni nijak znamenitá proto jí taky nechávám v šuplíku ...