Kluci, zkusim to tedy v mezicase...ale moc sanci tomu nedavam. Kazdopadne hodnoceni dam hre asi pomerne vysoky, pac me prestala bavit az ted, kdyz jsem zacal delat tyhle sileny mise letecke skoly..:D Jinak me hra bavila hodne...
Ovládání letadel a vrtulníků mi nikdy nedělalo problémy, ale u té mise ve škole, kde se mají postřílet auta, jsem se také zasekl. Nepodařilo se mi nikdy pořádně zamířit. Dvě hodiny marnosti až jsem nakonec přišel na to, že se dá vrtulník přepnout do first person a v této kameře je zaměřovač jako u bazuky. :D Pak to už bylo hrozně jednoduchý a nakonec jsem tak vrtulníkem udělal i tu policejní misi, při které jsem se pak radši zabil záměrně sám, protože jsem byl pro AI nezastavitelný a auta jsem sestřeloval asi hodinu v kuse dávno po povinném levelu pro splnění.

Třeba je problém jenom v té kameře. ;)
@Red (11.06.2016 01:00): Ne to fakt nedam... Na to nemam nervy...:D Zasekl jsem se u toho vrtulniku, jak jich tam mas par postrilet a pak pristat. Nechce se mi na to hrani vyprdnout kvuli jedne misi. Ale zas na druhou stranu, uz jsem u toho zabil casu vic, nez bych chtel...
Kluciii trapim se s leteckou skolou a uz na to nejak nemam nervy. Nechcete mi to nekdo projet, ze bych poslal save?
@ajne (komentář): S tím uzemím, mě to získávání vcelku bavilo, ale je to asi věc vkusu. Pokud si dobře pamatuju, tak když území začalo blikat, stačilo hru uložit a znovu nahrát a blikání už se nekonalo ;)
@Satik64 (18.10.2015 11:05): Včera už jsem to nestihnul připsat, přesně to co posíláš, tak jsem stáhl, nainstaloval, změna žádná, (odtud: http://www.gamemodding.net/en/gta-san-an ... streammemfix-22.html) pak jsem si všimnul, že tam píšou že je vyžadován ASI loader, tak ten jsem také stáhnul, nainstaloval no a pak už to začalo blbnout úplně, "exe eu" soubor co tam byl připsaný tak padá ihned při spuštění, našel jsem nějaký jiný "exe us" soubor, a ten hraju tak 3 minuty a pak to crashne (nezáleží na lokaci)... takže pěkný kulový :( navíc při startu to hned píše error ale hra se spustí. Tak jestli mám zkoušet ještě nějaký jiný?
Ach jo tak si asi všecky auta nenahradím, nechápu, že když na to jsou tady ty utilitky, tak proč nefungují...?

Zkusil jsem další verzi streammemfixu, snad 1.1 a k ní i 1.01 exe spouštěč ale pořád stejná chyba, zkusím pohledat nějaký jiný optimalizátor paměti hry ještě. (hlavně že mám 16 GB, hru na SSD ale načítat to prostě nebude :(

Jdu zkusit mem512 a cleo 4, jestli to pomůže...
UPDATE: Tak vzal jsem mem512: http://www.gamemodding.net/en/gta-san-an ... 12-major-update.html
a cleo4
http://www.gamemodding.net/en/gta-san-an ... gta-san-andreas.html
a zatím to vypadá, že to jede, hra ani po 15 min nespadla a objekty/textury se načítají celkem normálně (na poměry SA). Zkusím naházet nějaká další auta a uvidím!
Zdarte,
setkal se někdo z Vás s tím, že po přidání předělaných aut přestala hra stíhat vykreslovat okolí?
Zatím postupně zkouším odebírat zpět největší z nich (třeba až 37MB model), ale vždycky se najde lokace, kde to začne blbnout... Chtěl jsem postupně nahradit úplně všechna auta za své předlohy, ale mám pocit, že jakmile dosáhnu určité hranice, tak to hra přestane s takto detailními modely zvládat... Kdyžtak to natočím, jde o to, že se třeba po chvilce okolí vykreslí, ale jen se otočím a začne se to překreslovat pořád dokola, tak jestli to může způsobovat třeba jen jeden model?
@Clityrosnik (19.01.2015 18:10): 1) Spatne neni jen to, kdyz jedna strana chce vyhladit tu druhou, ale take to, kdyz jedna strana parazituje na te druhe, navic na cizim uzemi.
2) Demokracie a svoboda nemaji tolik spolecneho, jak se nam snazi vstipit. To delaji jen pro poslusnost obcanu.
3) Souhlasim s Tebou, ale nechce se mi moc tohle tema nafukovat, protoze zijeme v te zkurvene demokracii, kde se i pravda stiha trestnim stihanim a ja nejsem zvedavy na nejake fanaticke utoky Kocabovcu a jinych prisluhovacu systemu. Snad jen pravda a laska... ;)
@mvp23 (19.01.2015 02:37): Tohle je zajímavé téma. Nekorektně. Stačí oslovení "negr" a už je člověk za rasistu. :D Co tak vím, tak mezi Japonci(spolu s celou Asií) kolují nejrůznější vtipy o Evropanech (terčem je, že vypadáme dle nich všichni úplně stejně - mají jiné rozeznávací rysy). Je úplně jedno, jestli je člověk bílý, žlutý, černý - vytváření vtipů na to, není přeci rasismus. Horší je pak, když pak jedna strana chce vymýtit tu druhou a vyhlašuje do světa něco o čistý rase. A jaké je z toho ponaučení? Daleko nebezpečnější než domnělý rasismus je lidská hloupost. A proto se nenechte manipulovat k nenávisti jen proto, že se někdo chce pokoušet ovládnout lidstvo :D Politika. Vidíme to na nedávném případu.
Pokud bych chtěl rozpoutat válku a patřil bych k náboženské většině (přes miliardu lidí), zorganizoval bych atentát na svobodu demokracie s partou lidí ve jméně daného náboženství a pak by každý nenáviděl tu miliardu lidí, co s atentátem nemá co do činění :D
Tomu říkám výkon...
No jo, Belic je Rus z Balkanu a tady pro zmenu cernousek Karel a jeho velky partak z gangu alias "Velkej Kour"... Napsal bych i "Velkej Cmoud", ale to uz zni znacne nekorektne.
Mrazík je super :) Karel mě sice moc nepobavil, ale na 99 % jen přepsal do češtiny Carl, ani s češtinou se samozřejmě nikde ve hře Karel neobjevuje, nehledě na to, že Mrazík češtinu do SA nedělal.
Ještěže mám starou dobrou krabicovku a tyhle steam sračky nemusim řešit :-)
@Dan9K (30.11.2014 15:25): já sice taky zažil start jedničky ale PC jsem měl až tak od trojky takže to mám zase u ní.
Čtyřka je celkem fajn, změna po SA prospěla, ale ty datadisky jsem doklepal s velkým sebezaprenim, až se tomu sám divím.
@koudy_cz (30.11.2014 10:26): No jo, u spousty her jsem sto let za vopicema :-) Na GTA jedničce jsem vyrůstal a miluju jí, ale ostatní díly už mě tak nedostaly. San Andreas se mi ale zase moc líbí, i větším důrazem na příběhovou stránku. IV a pětku jsem ještě nehrál, jako zarytý PCčkář jsem pětku samozřejmě ani hrát nemoh :-)
@Dan9K (30.11.2014 01:08): ty to hraješ poprvé? :-) No já to psal níže že mám celej soundtrack, a ten hodím do User music a neřeším žejo... Teda u steam verze, stejně mám ale i neorigo kvůli modum.
To kolo mi připomíná ještě dostihy, se kterými jsem si vydělal vždy pár milionů a když jsem to hrál naposled, tak jsem tam šel asi 20x a vyhrál jen třeba 3x,tak už mne to fakt přestalo bavit...
Ty vole a teď si čtu o těch songách. To jsem si teda vybral dobrou dobu na to si tuhle hru prvně zahrát. Já furt, kdy tam budou ty Rage Against The Machine. A vono furt nic. A oni ji sebrali. To je neuvěřitelný. Asi si ty písničky stáhnu a hodím do user rádia...nechci poslouchat muziku, která do tý hry nepatří...to je pro mě, jako bych hrál s jinejma zvukama nebo grafikou :-)
@koudy_cz (29.11.2014 23:34): No jo, ale tak nějak jsem doufal, že se po save/loadu všechny takovýhle věci resetujou. A ono už je to dva (herní) týdny a asi 10 savů a 4 loady....no budu muset doufat dál a mezi tím zkusit nějaký příběhový úkol, to to možná spraví...
Stalo se vám někomu, že vám zmizelo kolo na Mount Chiliad a ne a ne se objevit? Dvakrát jsem nedal druhej závod a od tý doby tam kolo prostě neni. Trochu mě to štve, jestli kvůli tomu nedám 100% :-)
@Fatality (09.11.2014 08:25): u toho coh je v New steam verzi podpora MP, kdežto v té původní jde jen SP, chápu to dobře? Já hraju jen tu novou.
Jinak já to asi vyřeším tak, že si do User music složky dám celý soundtrack ze San Andreas a budu mít zaplou vlastní hudbu no, problém skoro solved.
Hlavně by mne zajímalo, kolik to opravuje věcí, třeba optimalizace míst, kde se hra trhá by neuškodilo, stejně tak další zabugovane místa a situace.
PS: A když už, tak to měli vydat jako reedici např. jako AOE II HD nebo Mythology apod. reedice a ne takhle změnit hru. Ne že by to sice bylo tak zásadní, ale... no radši už nic :D pláčeme na špatném místě.
@Luďa (09.11.2014 00:46): Ono je možné, že to odstranili kvůli tomu upgradu. Protože iOS verze tyhle písně už NEMÁ v základu a pokud updatovaná PC verze bude vycházet z té iOS verze, tak je to pochopitelné. Ale měli to udělat jako třeba Company of Heroes, taky mám starou a novou verzi na Steamu oddělenou, a ne to rovnou vyndat za pomoci patche.
Pochopil bych, kdyby to odstranili pro nové zákazníky, ale proč to brát lidem, co již tu hru na Steamu vlastní? Z již prodaných DVD to těžko odstraní, tak proč to vztahovat i na online platformu.
Aby ten Steam nekoupil nejaky zaryty klansman a neodstranil pak ze hry vsechny cernochy. :D
@Mirus (08.11.2014 08:59): no, já to právě nezkoušel ještě, neměl jsem čas a nejsem u PC. To je fakt divný, že můžou část "hry" odstranit. Když jsem jí zakoupil jinak kdysi.
Já ty rádia náhodou poslouchal, a hodně od kdst přes radiox apod parádní hudba, můj nejoblíbenější styl no.
@Danny (08.11.2014 11:13): My se nebavíme o hře samotné, ta ti samozřejmě zůstane, ale co když odeberou část hry (v tomto případě několik songů)? Hra bude stále funkční, ale i tak, není to to, co sis v době vydání (nebo klidně později) koupil.
@Hrdlodus (08.11.2014 11:05): Pokud vím, tak vždy, když se jakákoliv hra odstraňovala se Steam obchodu, tak to neznamenalo, že by zmizela z tvé knihovny. Hra ti v knihovně zůstane, můžeš je odinstalovat/instalovat dle libosti, jen si jí nekoupí na Steamu už nikdo další. A pravděpodobně už nikdy nebude aktualizována.
@Hrdlodus (08.11.2014 11:05): To já nevím, zřejmě ano, mně se to taky nelíbí. Teda ne že bych poslouchal v SA rádio, radši vlastní MP3, ale z principu se mi to nelíbí. Tohle by měli řešit sami. Anebo to může být tím, že v iOS/Android verzi je mnohem méně písní a jak to budou upgradovat, tak je odstranili kvůli tomu. Těžko říct.
@Fatality (08.11.2014 10:21): A to když si koupím hru na Steamu, znamená to, že jsem si pouze koupil právo hrát ji a oni mohou odebrat něco, co jsem si tenkrát koupil?
Myslím tím, že k nějakému datu jsem si koupil produkt, ve kterém byla hudba. A oni je později odstraní. (Ale samozřejmě chápu, že jsem si k nějakému datu koupil produkt, ale líbí se mi, když ho postupně aktualizují.)

Prostě, je to v pořádku, že ze hry odstraní hudbu? (Z her prodaných na DVD to již odstranit nemůžu (pokud teda to nemají ošetřené přes Social Club)).
@Mirus (07.11.2014 22:02): jo, tak to mně taky pěkně se*e, že se to neukazuje na té ikoně, to podelali. No náhodou jsem otevřel steam a koukám co stahuje (jak je v tom spodním "pruhu" 1 of 1 download nebo tak něco).
To mi chceš říct, že 430MB update odebere některé songy? Ty z odkazu? Tak je čas vytáhnout DVD verzi, omg, aspoň budou fungovat mody.