@Všivák (28.01.2020 08:28): Mně to přišlo proti původní hře daleko slabší díky vyšší zmatenosti stran designu (pro autory nebyl problém chtít po hráči třeba skoky z trampolíny za roh), vyloženě trollícím nápadům typu tmy v levelech nebo nutnost sebrání brnění v tajné chodbě kvůli nesmrtelnému robotovi před výtahem nebo přestřelené obtížnosti (myšleno i na nejlehčí).
Tak asi končim. V epizodě 3 levelu 5 se nemůžu dostat přes zeď. Spínače všechny objeveny a nic. Snad mě jedině napadá, že bych měl nedostatek křížků. To by byl ale docela podraz. Nevědil byste někdo takhle náhodou, jak dál?
Obtížnost fakt hodně narostla. Taková záplava mnichů hned od prvního levelu. To si ani netroufám představit, jaký bude boss.
Pokud se týká dostupnosti, tak hra je volně ke stažení, ale ptal jsem se na podpoře GOG a levely jsou součástí jejich edice Rise of the Triad, cituji: "Our version does include the levels from th Extreme add-on."