Na Steame ešte stále za krásnych 2,99€. Za také prachy je to must have! Síce to nepatrí k najlepším hrám svojho žánru, ale graficky je to premakané, má to dospelú atmosféru a dobrý nápad.
Za vizuál a atmosféru 9, za hratelnost 7, za příběh 4 :-)
Ale solidní debut novýho studia, jsem zvědav co udělají dalšího.
Týjo, prak! Hra kde můžu střílet z praku! Paráda!

Nu a stačilo vypnout titulky || dát všechno audio na max a už mám zvuk i při animačkách, paráda.
Během těch animovaných sekvencí něco hraje a zvučí? Protože já tam mám jen hluboké ticho. Ani prasknutí repráku.
OK dík, zkusím to. Já sem zvyklej hrát skákačky na PS3 a tím pádem na gamepadu, ale tato na PS3 jaksi není :)
Tento mesiac vychádzajú 4 AAA tituly a ja sa aj tak najviac teším na Deadlight :) ale doprajem si ho až na vianočných zlavách
Jo, tohle vypada moc pekne. Stejne jako Mark of the Ninja (taky by to nekdo mohl pridat).
Som velmi rád, že plošinovky žijú a majú plno nápadov (častokrát viac ako AAA tituly). Na plošinovkách som ako hráč vyrastal a je to moj úplne najviac najoblúbenejší žáner :)
ešte by sem mohol niekto pridať aj Mark Of The Ninja, ktoré vyšlo 16 októbra a je to tiež plošinovka.