Náhodou člověk aspoň vidí, kde všude se dá hra digitálně sehnat, u starších titulů že vůbec digitálně někde sehnat jde.
A že byla hra jako plná verze v nějakém časopise, no proč ne, alespoň člověk vidí, co za kousky tam bylo a trochu si zavzpomíná na staré dobré časy her z časopisů, jen tak dál.
@AiMLEzZz (30.03.2015 21:45): Někoho možná jo. Já přestal sledovat zajímavosti kompletně, když se Eru intenzivně snažil přidávat GoG a Steam linky (by mě zajímal počet prokliků, asi se na to zeptám Memphise jen tak pro zajímavost).
Začínám pociťovat jistou frustraci z toho, když s radostí vidím, že někdo přidal ke hře, kterou sleduju, nějakou zajímavost, a pak se vždycky ukáže, že akorát zas Jumas napsal, ve kterým Score se tahle hra objevila jako plná hra. Koho to zajímá? :'(
Žádné: 'Czech is not supported' tam nevidím. Nebo musím to přehodit do českého Steamu?

Ed: Jo, přehodil jsem steam do češtiny a fakt to píše, že není Podporována. Well, tak česká verze Steamu lže, jak se tak zdá :D
@hvezdosvit (07.03.2015 22:14): Noooo, tak jsem to teda zkusil. V Steam library klikl pravým tlačítkem na Alpha protocol, vybral Properties (Vlastnosti?), pak záložky Languages, vybral si češtinu, klikl ok, stáhl 8 megový update a měl jsem tam všechno česky (nu, jsem u Brajka, takže jsem neměl žádnou cutscénu, ale titulky normálka české), takže...
Hmm, na steamu je v Languages na výběr i čeština, zkoušel to někdo? Ono, samotné spouštěcí menu na mě vyblafne česky, takže...
@7c (07.03.2015 14:29): Bohužel, mám tady rozehraného techno shotgunnera od minula, ale ty zahrady čínského paláce jsou s ním docela... fujky. Což je taky důvod, proč jsem to celé odližil.
Hmmm, stačilo si prohlédnout posledních pár postů a už to zase instaluju. Že by Deus Ex prokletí?
@hvezdosvit (07.03.2015 11:26): System rozhovoru je zajimavy, ale casovy limit na reakci mi take nevyhovoval a to ani v cestine. Proste tohle je fajn, kdyz to hrajes s dabingem, kteremu perfektne rozumis a nemusis tak vubec titulky cist. To ale nebyl muj pripad (dnes uz by to bylo mnohem lepsi, v anglictine jsem se za posledni dva roky zlepsil o vic nez za predchozich 10 let uceni se ve skolach). Ovladani na klavesnici stoji take za pendrek, ale pokud to rozehrajete s gamepadem a prehlednete obcas hodne omezujici design levelu, je to fajn zalezitost.
Nemusela to byt zla hra, stacilo pouzit lepe/lepsi engine, aby se clovek nezasekaval o bordel na zemi a aby combat byl zabavnejsi. A HLAVNE dat do hry pauzu a titulky i do cutscen. V cestine bych si to urcite uzil vic, pribeh je fajn. Hral jsem na nejnizsi obtiznost a udelal jsem dobre.
Tak jsem neodolal a jedu znovu. Tichošlápek se specializací na blízko, zatím jsem všechny nepohodlné umlátil a nikoho nezabil - tak jo, jeden spadnul pod jedoucí náklaďák, ale to byla nehoda, vážně! :-)

Mimochodem, tentokrát to zkouším za rekruta. :-) (tj, jakoby o 3 levely skilů míň)
To jsem si při prvním hraní říkal taky, ale nakonec jsem to dal bez pistole v pohodě. Jednou jsem dával body do brokovnice, a ta se ukázala dost na houby. I tak jsem neměl problém s bossema. Ale je fakt, že jsem naředil Braykovi kokain.
Poslední dobou jsem notorický rozehrávač - a nedohrávač - her. Tohle jsem rozehrál a dohrál během pár dní, což je samo o sobě menší zázrak. :-) Pistolka se svou schopností mi přišla totálně OP, celkem mne láká zkusit to zahrát i jinak, ať mám taky nějaké důvody k nadávání... ;-)
@Victor (25.03.2014 08:55): Myslím, že je to způsobené spíš kombinací nějakých dílů, nežli silou počítače. Domníval jsem se, že to mohlo být způsobené tím, že jsem měl kartu od ATi, případně jednojádrovým procesorem, nicméně ani jedno se tě netýká, tak nevím :/
Sestavu mám v profilu. Min požadavky splňuju. Mám steam verzi a předpokládám, že tu nejvyšší. Zjistit zatím nemůžu steam mi zas běží jen offline.
@Victor (23.03.2014 21:48): jakou máš sestavu? Já když to hrál poprvé na slabším pc tak se mi to hackování a páčení zámků také podivně sekalo ikdyž hra samotná běžela plynule... S novým pc už se to neděje
@Victor (23.03.2014 21:48): Ano, také se mi AP stále zasekávalo (a to první hackování jsem dělal snad půl hodiny :). Ale neřešil jsem, pouze jsem klikl na uninstall, jelikož toto by stálo pár rozbitých klávesnic.
teda to hackování je peklo ! neřešil tu někdo problém se zasekáváním hry ? Skoro vždy když provedu ňákou akci, třeba začnu hackovat, nebo lock pickovat, tak se hra zastaví jako by to musela načíst. Trvá to pár vteřin a dost to kazí zážitek :)
@Bodkin (25.02.2014 10:24): To je ovšem velká pravda. Dokonce i storno hackingu, když se blíží neúspěšnému konci, funguje (čemuž jsem se teda jako uživatel klávesnice a myši velmi divil). Nicméně ovládání samotné hry gamepadem mi přijde takové neobratné. Ale asi to zkusím. Koneckonců první hraní opravdu nehodlám uplížit :)

@M.a.t.t. (25.02.2014 10:26): ...taky varianta, ale nezamezí potom prozkoumání toho, co jsem hacknul?
Srát na trainery, hacking je triviální (jakkoli zakazuješ diskuzi na tohle téma).
Rozehrávám znovu. Tentokrát si chci dát dvě zahrání v kuse (rekrut a veterán).
Leč otázka nejdůležitější - má někdo zkušenosti s funkčním trainerem? Konkrétně mi jde o freeznutí odpočtů u hackingu/lockpickingu. Mám 1.10 EU verzi (krabicovku distribuovanou v Čechách).
Rozhodně nemám zájem konverzovat na téma, jak je to lehké či těžké, hru jsem dohrál dvakrát a svou porci berserků jsem si těmito hovadinami už vybral :)
Taky si to teď dávám podruhé. Strávil jsem u toho asi čtyři hodiny v kuse. Sice teda dělám volby podobné těm co při prvním hraní (nemůžu si pomoct, prostě nedokážu vybrat volbu se kterou nesouhlasím jenom kvůli tomu, abych zjistil, co to udělá s příběhem :-D), ale i tak je to celkem jiné. Zatím si rozhodně stojím za svými 90%.
Tak dohráno podruhé! Dojmy pořád skvělé, jen ten hacking mi někdy šel hůř. Nějak mi uniklo, jak jsem mohl zachránit Minu, což jsem měl v plánu. Vrtulník opět hnusně vopruzoval, když už jsem měl zdraví v pohodě, tak mi ty raketomety ke zničení nestačily, takže jsem párkrát loadoval kvůli tomu. Při posledním úspěšném pokusu jsem ho v době, kdy už hořel a já už raketomet neměl, dodělal útočnou puškou. :-) No jak jsem říkal nedávno, podobných RPG her ze současnosti by mohlo být mnohem víc.