No vidite, a ja mam tak polovinu achievu co vy :) Na druhou stranu jsem hral tak 1/3-1/4 dobu :)
Jo já to dal hned po tom co jsem to napsal s nějakejma anglánama :) Ted jedem speedruny, ale ta třetí mapa je fakt těžká
Tohle je pro medicy fajn

asw_marine_labels_cursor_maxdist 1000

Always show health bars under marines.
Nate: Jo, také mi to nejdříve přišlo takové divné (oproti Shadowgrounds), ale je to jen o zvyku.
Jde to hrat jako FPS :) Ale jinak asi ne... Kazdopadne si imho clovek zvykne za chvili, vetsinou se beha jen dopredu, obcas do stran :)

Btw prvni LOL-bug: spawnul se nam tam nesmrtelnej swarm (takovej ten klasickej na blizko) a vsechny nas zabil a to jsem do nej vyprazdnil 2 zasobniky :)
Nedá se přepnout kamera tak, aby se natáčela s postavou? Po Shadowgrounds je to strašný nezvyk...
Karasman: No ve dvou to třeba mě bavilo snad nejvíc :D pokud to nedáš na insane tak ty lehčí obtížnosti se dají dát ve dvou v pohodě :) jen se musíte navzájem podporovat a vzít si class podle toho druhého.
Teď jsem to zkoušel s kámošem a ve dvou se to skoro nedá, ale jinak je to paráda. Musíme to někdy dát s váma.
Taky mě to překvapilo, ale s maďarama mám zatím jen pozitivní zkušenosti což se třeba o němčourech nebo rusácích říct rozhodně nedá.
Musím zvýšit hodnocení, začalo hrát dostatek čechů a maďarů, takže kvalita public serverů šla znatelně nahoru
Tak žena mi dneska odjíždí k rodičům a vrátí se až v neděli, takže dneska nebo zítra večer to snad s váma už dám.
Nate: Stejně je ale rok 2010 hodně slabý třeba oproti roku 1999 (kdy byla pomyslná křivka kvality v bodě maxima).
No AC2 se alien swarm ani trochu nepodobá, ME2 jen trochu tak nějakou šanci má ale moc bych mu nefandil :D:D:D

ALIEN SWARM FOREVER !!!!!!!!
:D no když sem poprví viděl alien swarm tak první co mě napadlo byl starcraft :D to kdo je lepší ukáže až čas :D
Drolin: Určitě minimálně freeware hra roku, ale přímo hru roku bych z toho nedělal :) určitě ne, když za pár dní vyjde starcraft 2 :D
Ugra: Máš pravdu, Whispered World (možná i Darkness Within 2) bude asi lepší, ale ještě jsem ho nehrál :)
Kdo má chut odškrtnout si dalších pár achievů? (+potřebuju trochu pomoct s naexpenim)
Garion: Ten no FF achiev je nějak buglej, dnes jsme ho Ugra, Pooky, já a Drolin zkoušeli a také nám to nešlo.
Ted jsem s prvnim random teamem (nejaci nemci) dojen prvni mapu na insane pouze s tema omracovacima zbranema, akorat nevim, proc jsme nedostali ten no FF achievement, asi nekoho trefila ta sentry nebo miny, ktery deployovali pri tom hackovani na konci.
JJ mně přijde lepší zakládat, neboť jsem též hledal dlouho slušnou hru a stejně jsem pak nakonec raději založil sám.

Ale úplně nej je se s někým domluvit, třeba dnes se hrálo docela dobře:).

Edit: Navíc na DH to už má 13 hodnocení a koukám, že to hrají i ti, kteří zatím nehodnotili, čili se snad dá vždy s někým domluvit:).
Mě teda nebaví když po půlhodině hledání vlezu konečně do týmu se kterym by se to teoreticky dalo dohrát, po polovině ale chcípne leader, odpojí se, hodí mě to do menu a nedostanu žádný expy. To potom strávim víc času v menu než ve hře
ugraugra: No to bych zase netvrdil, ale občas se připojujou dost slušný mentálové jak sem už zjistil :D ale tak tady to hraje dost lidí tak se vždycky dá s někym domluvit :)

Garion: Přesně tak insane sem ještě nedohrál ale nižší obtížnosti se dají dát i ve dvou, takže pohoda :)