Vlítli, už hrajem insane nebo speedrun. A když ne to, tak homba za achievementy. Teď ale nic se nehraje.
Kurňa šel bych hrát hned, ale na mobilním netu z Rakouska by se mi to sakra prodražilo .-(
misadlouhy: Ty mas nejake problemy se sebevedomim nebo tak neco? :) Vis, AS ma takovou super featuru, diky ktere vidis, jak moc to ty typci maji nahraji a ver mi, ze kdyz jsem to hral poprve na insane, byl jsem ja lvl 1 a ostatni cca lvl 4 a stejne se to dalo, takze neverim, ze je to tim, ze u toho sedej celej den :) Navic nevim, proc by tady na DH mely zakonite bejt socky na hrani, treba ve Flatoutu si myslim, ze tu jsou nekteri docela profici, stejne jako v nekterych dalsi hrach. Ono je to casto o "chemii" v tymu, nektery tymy proste nemaji to spravny rozdeleni sil, videl jsem to castokrat v ETF2L, kdy papirove brutalni tymy dostavaly nafrak od naprostejch looseru, protoze se ti hraci k sobe proste nehodili.
hele to ja taky v L4D2 muzu hrat s random typkama a dari se nam neskutecne, a kdyz hraju s lidma se kteryma hraju casteji tak se nedari. Proc? Protoze random typcy u toho asi sedej celej den. Bejt tebou, tak prestanu frfnat a kdyz uz si zahraju s nekym z DH tak to vezmu tak, ze nehraju s all star tymem galaxie ale s cechama co si prisli zahrat a pobavit se.
Ja bych chtel hrat s nejakym decentnim tymem, nic proti lidem, s kterejma jsem hral vcera, ale prijde mi zvlastni, ze s random typkama z netu docela davam insane a s vama je problem i hard :)
To se zas kluci z vývoje vyblbli. A víte že po odehrání dvou levelů dostanete hatku do TF2? Pěkný bonus.
no uléčit, nejlepší je na to ta první medička (ta nahoře), i tak je to ale setsakramentsky nepříjemný nepřítel.

Btw párkrát se mi ho snad i nějak podařilo shodit útokem na blízko, ale nevím, nefungovalo to vždy.

Dále by na něj měl platit jeden paralyzující armor.
Jak se co nejefektivněji zbavit těch headcrabů? V podstatě to je jedinej emzák kterej má šanci wipnout celej tým, což mě trochu sere. Nemusel by bejt tak overpowered.
Když tak my to s Migem hrajeme skoro celý den a já zakládám (friend only game), tak kdyby někdo měl zájem se přidat k nám do party, nechť si mě na Steamu přidá do friend listu (nick: Isair)
ALe je to pařba na to že je to zadarmo :) za dnešek jsme to s Isairem dohráli už třikrát na easy,medium a hard :D ještě uděláme insane i když ve dvou to už bude opravdu hardcore asi, takže určitě by se hodil někdo z vás do party pokud to jak koukám taky hrajete.
Bezva, ani po 20 minutách nejsem schopnej se připojit do solidní hry. Bud se hra sekne při připojování, hodí mě to doprostřed hry kde můžu dělat jen spectate, dostanu se do lobby kde mě někdo kickne (asi nedokáže nastavit friends-only server) nebo se dostanu do lobby, kde jsou 3 lidi ready a čeká se na posledního kterej je afk.
Tak tu základní kampaň jsme odehráli asi za 2-3 hodiny. Konečnou misi jsme hráli sami ty předchozí na ně jsme měli ještě další dva lidi. No měli snad udělaj další kampaně ale pořád ještě se to dá hrát třeba hard :)
Tak jsem v singlu dohrál první misi a je to docela nuda. Snad to v coopu bude lepší