Ok, už mě nebaví hrát s cizíma lidma. Zítra, v 20:00! Kdo nepříjde, dostane na holou!
Vic: Najdeš to někde v menu, můžeš si tam přidat jakoukoliv vlastní písničku (víc písniček) a ta se začne přehrávat vždy v tom největším masakru. Když si zvolíš vhodnou, tak to dokáže zlepšit zážitek o několik desítek % :)
Máte navolenou battle music či jak se to nazývá? To je úplně kick-ass když v poslední kampani zdrháte zpátky a do toho hrajou Iron Maiden a Run to the hills. Nejlepší. Sakra, mám zas chut to pustit :)
Vic: Nebyl jsem u PC.

Mám dnes čas do 21:20 a pak až o 90 minut později dál do noci. Nikdy jsem to nehrál, takže to nebude nic úžasného.
Chtěl jsem říci dnes v osm, ale to je za chvíli...

Say: ...ale steam nevedeš, jasné.
Indian: Bez obav já to taky moc neumím, podle mě je nejdůležitější se držet pohromadě.
virus: já bych dal, ale mam to jenom chvíli tak nevim jak mi to půjde :-)
Já bych se přidal, ale tak v 23:00 nebo zítra pokud se vám to hodí.
Mne uz sice z tech hromadnejch chybi jen Outstanding Execution, coz stejne nedame, ale to nevadi, taky bych klidne zahral.
ve středu 29.12 odpoledne nebo kdy se ti to hodí...kdy by se nás sešel aspoň tým 4 bylo by to good
Nevim, každopádně mi přijde, že to bylo jediný místo na všech mapách, kde to šlo :) Ale nevermind, zase tak těžkej achiev to není a uděláme to příště :)
Taky odkdy jde v izometrických hrách spadnout :P (to není Tomb Raider :)
No já jsem ted stejně zjistil že zejtra hrajou United proti kladivářům, takže to asi přesunem na jindy :)
Zejtra jsem na srazu, na kterej ses vykaslal, tak neprovokuj :)

Jinak na Brutal jsem dal prvni uroven na druhy pokus s nejakyma 1st promotion sockama, takze to hodnotim jako datelne.
Novej update:
-Onslaught mod - hra dynamicky generuje nepřátele podle určitejch faktorů, takže už nebudou vybíhat ze stejnejch míst
-nová Brutal obtížnost - prej nikdo z vývojářů nedokončil ani jednu misi (sounds good ;o))
-Hardcore friendly fire - FF dává full dmg, plamenomet zapaluje hned, počítá se i střelba z turrets
-3 nové ranky (Platinum Star, Osmium Star, Iridium Medallion)
-2 nové achievy

Tak co, kdy dáme hru na Brutal se zapnutym HCFF? Bude to asi dost hustý :P
Kdo si semnou zahraje? Ještě jsem to ani nezkoušel a to už to mám stáhlý ode dne vydání.
Tak dnes jsem za cca 3 hodiny dal tyhle achievementy:

Damage Amped, Ammo Technician, Static Defender, Small Arms Specialist, Hard Campaign, Insane Campaign, Landing Bay Speed Run, Cargo Elevator Speed Run, Deima Surface Bridge Speed Run, Rydberg Reactor Speed Run, SynTek Residential Speed Run, Sewer Junction Speed Run, Timor Station Speed Run

:D
Udělal jsem jednu mapu. Ještě se trápím s vtf a vmt soubory (ikony, mapka,..). Chci to uploadnout až to bude tip ťop. Uploadnu někdy v průběhu týdne..
NateLogan: No, vis, ne vsichni mame v kazdym pokoji herni masinu, abychom tohle museli resit, my to delame the old-fashioned way...zvednem se a k tomu pocitaci dojdeme :o)

Ja zalohoval savy, kdyz jsem zacinal hrat, ale asi po 3 letech jsem se na to tak kouknul a zjistil jsem, ze jsem ty savy pouzil asi tak 2x, z cehoz jednou to byly postavy do Diabla 2, takze jsem toho nechal.
Tož já si to taky rád přenastavuji, ale už jsem narazil na pár her a programů, které kvůli tomu nefungovali a ještě na víc her, které nezvládají namapování savů na síťovou složku... Spíš se ale takhle hodí přesouvat savy her, které jsou uloženy v "AppData" aspol.

PS: Sync savů na DropBoxu se hodí i kvůli možnosti hrát na vícero PC tu samou hru a nezatěžovat se s kopírování savů. Tedy zrovna u Alien Swarmu to neplatí, pač má Steam Cloud, ale jinak se to hodí.
Garion: Pravda, všechno to jde přenastavit, ne jen v 98, ale i v XP, Vistách a sedmičkách... sám toho využívám.
NateLogan: Ted nechci kecat, ale pokud vim, tak velka spousta uzivatelskych adresaru jde prenastavit normalne ve woknech (teda aspon tehda v 98 to slo, kdyz jsem to delal).
Karasman: Vsak vis, jakou ma Nate povest, co ma sanci nefungovat mu nefunguje, tak se asi boji, ze se na ten pocitac spatne podiva a odejde mu HDD :)
Je fajn třeba linkovat uživatelské adresáře (dokumenty aspol.) na druhý HDD. Nebo já si hážu všechny savy přes tyhle linky do jednoho adresáře (do DropBoxu). Ale jinak ano, tyhle věci se více používají úplně někde jinde :)
Falagar: Rekl bych, ze se bavi o hardlincich na adresare :) Na druhou stranu mi prijde, ze vyuziti techto featur je v domacim pouziti minimalni :)
Erm... ok. Já jsem ale naprosto normální uživatel, který houbelec ví, o čem se sakra bavíte... a celkem je mu to i putna... :-D ;-)
7c: Takto je to opravdu nejlepší a dají se tak i řešit problémy s nedostatkem místa na fyzickém disku... Jenže kolik lidí ví, co znamená NTFS junction? Nehledě na to, že WinXP nemají standardně k dispozici žádný nástroj k vytváření těchto symbolických linků...
Naopak, ideální je mít Steam na C: a případné zálohy na externích discích připojovat přes NTFS junction nebo symlink. Já mám např. celý SteamApps adresář na jiném disku (nechtělo se mi to kopírovat a hlavně pak na systémovém disku není tolik balastu).
Falagar: Ještě jednodušší je mít Steam na jiném disku než C: a po přeinstalováni jen nainstalovat Steam přesně do toho stejného umístění :-D
Já mám takto na externím disku zálohovanou většinu větších her, které obvykle instaluju po formátu disku (v dalším adresáři steamu jsou schovane save games, takže ty se taky nakopírují) a návrat zpět je pak rychlejší než stahovat 20 GB dat...
Say: U vsech her na Steamu, ano. Muzes si vzdy udelat "zalozni kopii" stazenych dat, ktera se da pripadne i vypalit na CD/DVD (muzes si vybrat) a potom to jde z toho zpetne opet "na Steam nainstalovat" (ono se to akorat rozbali a zaregistruje v aplikaci).
popkec: Klikni pravým tlačítkem na nainstalovaný Alien Swarm, vyber možnost zálohovat soubory hry a vytvoříš tím instalačku. To je jednoduché. Jestli ti to pojede v offline módu je už věc druhá... :-)
Bodkin: Pokud napíšeš do konzole příkaz "sv_lan 1", pak by měla.
Nj to je pravda v dnešní době už se hold bere internet jako samozřejmost, ale jak řikám je to freeware hra tak to bude asi trochu problém.
K čemu ti takhle hra bude na pc bez netu ? A instalačku asi nestáhneš no .. nevim jestli někdo má nutkání dělat nelegální release na freeware hru :D
Potřebuju to dostat na PC bez netu, jak na to? :-D Žádnej release od nějáký warez skupiny jsem nenašel ale předpokládám že instalačku z toho steamu asi nestáhnu, co?
Muj osobni tip je, ze nejaka kampan by jeste mohla prijit (pokud to bude hrat dost lidi), na druhou stranu bych necekal rychlost vyssi nez u ostatnich Valve DLC, takze muj osobni tip je, ze to nebude driv nez za rok.
Máte někdo tušení, jestli je pro Valve AS mrtvou hrou a vše už je jen na hráčích/modderech, anebo se dočkáme i nějakého oficiálního doplňku (nové kampaně/zbraně), klidně i zpoplatněného?
Kolik jich máš? Mě furt chybí 5 speedrunů (tu třetí mapu jsme nakonec nedali, chyběly pravidelně 3 sekundy, někdy 2 nebo 1), musíme to někdy dát :)