Nejkomplexnější vesmírný simulátor široko daleko, kde není problém stát se pirátem, válečným hrdinou nebo magnátem v obrovské obchodní (těžební, výrobní...) společnosti. Škoda jen několika grafických bugů, chybějících kokpitů a poněkud těžkopádnějšího rozjezdu.

PS: Není to hra pro všechny vzhledem k její rozsáhlosti a komplexnosti.

Pro: grafika, vesmír, příběh, obchodní model, skoro neomezené možnosti počínání

Proti: bugy, rozjezd, kokpity

Byl by to docela pěkně vytvořený simulátor, nebýt pár nedodělávek.
Začátek je docela pomalý,hráč zranitelný ale pokud hráč nepodlehne panice zajme pár těch pirátských lodiček, které prodá, dá se za pár hodin našlapat docela slušnej Sokol a stím už jdou dělat věci:)))
Příběh je docela přímočarý - ničí nepřekvapí a hlavně cut scény jsou zabugované tak, že vývojaři této hry musí škytat ještě teď (jak jsem na ně nadával , když se mi moje letadélko v jedné scéně kolébalo 15 minut dokola a až pak se zase hra rozjela ).
Jinak vesmír je krásný, plný sektorů, nepřátel a soubojů - úkolů , ale i bugů a hlavně nemožnosti přistát na nějakési planětě,což docela tuto hru shazuje o několik řádů níže.
Celkový dojem budí pěkný simulátor jenž nezaujme běžného hráče, ale asi jen nadšence jenž hru vyzkoušeli po hodinách propařených s freelancerem,aby zjistili že freelancer je lepší.

Pro: Grafika,soundtrack (nádherná),souboje, možnosti vlastnit stanice a továrny+ obchodování

Proti: příběh,bugy,těžký rozjezd pro nováčka