@konvice (24.08.2012 16:16): Si dělám srandu, to taky není poznat, nebo co :P Šílenci jsou v každé komunitě, a když WoW hraje tolik lidí, jako je v ČR obyvatel, dá rozum, že mezi nimi bude podobné množství kriminálníků, pokud to bereš na absolutní počty ;)
To, co ja vidim pod tebou, neni trolling, ale uplne neco jineho. Skoda slov
Chlapci, chlapci, však nie ste prvý deň na internete, tak neberte ten trolling vážne. .)
Slušně jsem vyjádřil svůj názor, za to se bany prej v demokratickejch společnostech nedávaj. Za svým názorem si stojím, vypovídá to o kvalitě hráčů WoW a co vím tak to není první případ, kdy někdo z WoW komunity zabíjel, kradl nebo podváděl.
Stydím se za hráče WoW, za to že hrávali s Breivikem dej si to do profilu jestli souhlasíš!
Kolik má wowko na kilometry?
víte to někdo?
@John Mirra (17.06.2012 20:33):
A ještě snažší je z chyby udělat záměr a tak se chyba nekoná!(jelikož chyba je vedlejší výsledek záměru :D) Viz komedie s Leslie Nielsenem XD

Ps: Už se těším až jsem přijde John.cz se svou hláškou: Haters gonna haters to už tu bude tuplem vymalováno, malá zoo exotů :D(v pozitivním slova smyslu)
@7c (17.06.2012 20:28): "Bylo by snadné přiznat svoji chybu a příště ji už neopakovat... ale ještě snadnější je hodit svou chybu na někoho jiného!" Homer Simpson, díl už si nepamatuju.
@Tulareanus (17.06.2012 19:30): "Nie, pokrytec je ten, kto obviňuje hru z vlastných zlyhaní. Poďme obviňovať chipsy z toho, že priberáme alebo pohodlné kreslá a stoličky z toho, že nešportujeme." Bohužel, takových lidí je zdá se většina...

Clorky: Každopádně je to zajímavý pohled (komentář se tomu gramatickému odpadu říkat nedá) od (tzv.) hráče na tzv. "neoficiálním" serveru. I když chybu bych neviděl ani ve hře, ani v technických záležitostech (mám známé, kteří také svého času na nějakém ne-tak-úplně-legálním serveru hráli a nestěžovali si - spíš naopak). Hraní online je nakonec o lidech a o komunikaci. A jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
Clorky ten text ve spoileru je fakt .... LOL .... každopádně vhodnější než to, co tam bylo poprvé :) a odkaz na wikipediu výbornej :D

pozn. - taky tuto hru moc nemusím
@Tulareanus (17.06.2012 19:30):
Já si určil prioritu a řekl jsem si dost, proto jsem tomu dal 5% hodnocení, vzpomínáš?
Když připustím, že jsem pokrytec, který zhazuje hráče, co si maří život, dáš mi pokoj, a smíříš se s tím, že mě nezajímáš?...
@Clorky (17.06.2012 19:24): Nie, pokrytec je ten, kto obviňuje hru z vlastných zlyhaní. Poďme obviňovať chipsy z toho, že priberáme alebo pohodlné kreslá a stoličky z toho, že nešportujeme. To, že si nevieš určiť priority a povedať si dosť, nie je chyba hry ale tvoja. To, že si v nej ochotný stráviť stovky hodín a potom pre svoje zlyhanie jej nadávať, zhadzovať jej hráčov a zamestnancov je nulová sebareflexia a čisté pokrytectvo.
Nikde nepíšem, že máš mať rovnaký názor na hru, ale to, čo tu predkladáš ty je len a len tvoja hanba a nie niečo čo sa dá brať seriózne.
Dámi a páni, takto vyzerá pokrytec! :)

Ugh, to ten komentár fakt dostal 6 plusov? Tento web ma začína desiť...
Geniální - doufám, že u soudu by obhajoba tohoto typu taky prošla :)
Lol tak tomuto človeku muselo wowko vziať niečo veľmi osobné, inak si to neviem vysvetliť. :D

A nemal by tam používať ani spelling, ak ho nevie správne. :)
Pro WoW bez datadisku hlavně moc freeček nenajdeš, a skoro už vůbec českých. Zkusit to můžeš, wowresource.eu
Pro Wow bez datadisků bych doporučil nějaký větší freečko, ty emulátory na původní verzi jsou už velmi daleko.
@John Mirra (10.05.2012 13:51): Prvý datadisk je už v dnešnej dobe free, technicky sa bez datadiskov hrať nedá, pretože vždy sa hra musí patchnúť na tú najnovšiu verziu a po Cataclysm je už Kalimdor a Eastern Kingdoms zmenené. Princíp nevlastnenia datadiskov je len nemožnosť prístupu do určitých lokácii, levelu a skillov.

Poplatok je rovnaký bez ohľadu na to, koľko máš datadiskov - cca 13e.
Nevíte někdo kolik v současný době dělají měsíční poplatky, kdybych chtěl hrát WoW bez datadisků? Jde to vůbec?
Však na tom stavajú tie bulvárne reportáže média. Kde vykreslia hráčov ako najhorších závislých agresívnych kriminálnikov.

A hej, tak to u zdravého jedinca funguje, ak si jeden deň zahrám priveľa, druhý deň zas nemám vôbec chuť hrať lebo som presýtený. Výnimkou môžu byť dobré príbehové hry, kde chcem vedieť "ako to dopadne". Ale tie nie sú tak dlhé, aby sa to dalo považovať za nejakú závislosť a nemyslím si, že je to rozdiel oproti tomu, keď sa napr. človek zažerie do nejakej napínavej knihy.
@Tulareanus (02.02.2012 22:05): No ono nám sa to zdá zastaraná téma, ale ľudia mimo hier práve toto považujú za hlavný argument: "počul som, že ľudia sú na tom závislí, aj tí susedovie chlapci len také strielačky hrajú, furt tam krv strieka, to je strašné..."

A to s ním operujú najmä ľudia, ktorí hry nehrávajú (vlastná skúsenosť).

Pamňtám si presne, ako sa mne prvýkrát stalo, že som to s hrou prehnal: začal som o 20:00 večer a skončil ráno o šiestej, keď sa rozvidnievalo (NWN 1). A nevedel som pochopiť, ako ten čas tak rýchlo mohol utiecť :) Potom sami to stalo ešte niekoľkokrát, ale že by som sa nevedel od počítača celý deň odtrhnúť, to zasa nie.

Ono keď to raz takto preženiem, tak na druhý deň najust sa mi nechce hrať a idem radšej do prírody. A čím som starší, tým viac :)
je to tá pseudodramatickosť, čo mávajú ľudia v sebe. Nemusí ísť o wowkárov, môže ísť o to, čo napísal Kostěj alebo proste babky čo robia z klebiet veľkú vedu, bulvár atď.... Takéto robenie z komára somára. :)

Inak ma fascinuje ako taký komentár môže dostať 8 plusov.