taxem právě dostal Achieve "Better Then Developers" (poslední level na Very Hard bez úmrtí). ale že to byly nervy...
Mně to nikdy jako problém nepřišlo. Vždyť ty levely nejsou zas tak dlouhé.
Zároveň ti ale zůstávaj všechny lahvičky a upgrady, takže není takovej problém to proběhnout znova. Pokud tě to moc sere, můžeš si zahrát dvojku, ta se sejvuje na checkpointech.
@bartas (17.02.2012 09:58): Oukej teda... abych Ti neodved toho Tvýho tapíra na jatka, bacha na mě :)

@bartas (17.02.2012 10:42): Minimálně první polovina, kdy je VŠECHNO nové + tam jsou sem tam jinačí potvůrky + se mění prostředí - sice se to drží v reáliích přírodní fantasy, ale líbí se mi to víc.
Walome (koment): Také jsem měl z toho tak trochu podobné pocity. Jako byla to fajn hra (s několika zajímavými nápady), ale cosi tomu zkrátka scházelo a příliš se to po čase opakovalo. Naopak dvojka mi ale vše dostatečně vynahradila:) (jen škoda té absence inventáře).
Aha, tak je to možné, mně Steam pak nejel, tak jsem to nezjišťoval a druhý den tam bylo toto. Dnes jsem našel další dárek v Trine a jeden tedy zbývá. Akorát nevím, že by je dostal každý, mám tam dva kamoše a ani jeden nic nedostal.
KRoman47: Jseš si jistej, že ta 75% sleva na MW a 33% na Valve hry je z toho Trine? To budou asi ty dárky, co dostane každej, ne? Co jsem teď tak zjišťoval, z Trine by měl vypadnou jen jeden dárek - uhlí, a to po najití všech tří dárků.
Jojo, je to tam na hlavní stránce, ten v Trine jsem našel v prvních levelech. Ještě U Left 4 Dead 2 se mi stáhla aktualizace s nějakou četností padání dárků, ale zatím mi to je na nic no, Valve hry jsou teď ve větší slevě a CoD (75% sleva) nezájem, kdyby tedy někdo pak chtěl a zaplatil si ho, pošlu jako dárek.
Má tady někdo zkušenosti s používáním kuponů na Steamu? Získal jsem dva v Trine, 33% na Valve hry a 75% na CoD MW1 do 2. ledna, ale netuším, jak je použít, při platbě vidím pořád normální cenu.

EDIT: Už nic, platnost je od 2. ledna do 1. května, tedy vyjde výhodněji Valve hry koupit teď, to se teda s dárkem trefili a CoD MW mě absolutně nezajímá.
Na Xbox gamepadu se mi Trine hrálo naprosto přirozeně. Troufnu si říct, že snadněji než na klávesnici.
My, kteří občas mají doma půjčený ps3 nebo xbox od hodného kamaráda, jsem se s gamepadem museli naučit dělat vše :)
Já se to pokoušel hrát na nonXbox gamepadu a moc dobře to nefungovalo.
Já proti gamepadům nic nemám, akorát si moc nedovedu představit, jak bych s ním mohl zároveň ovládat pohyb postavy a zároveň kreslit do vzduchu čtverce kurzorem:).
NL: to jsem si myslel, už mi takhle nešel batman... šmejdi :) Ale já se svého logitechu nehodlám vzdát, mám ho tak 5 let a pořád to jede, což je supr. Každopádně dík za radu, večer na to mrknu. Ale jako vypadá to náramně, úplně čumim.

USER47 - mně víc sedí gamepad, nějak jsem si na něj zvyknul.
Řekl bych, že klávesnice a myš bude lepší, už kvůli kouzelníkovi.
Teda na gamepadu se to nechová tak jak by mělo... a hrát to na klávesnici a myši, to mě asi ani nehne... mrknu na to zítra.
Konečne!!! ešte že je ten twitter, nikde inde som tu informaciu nenasiel :D
"Trine2 will be released for PC and Mac on December 7th and the console versions on the 21st of December. Linux to follow in 2012."

Hurray:)
Tak potom by sme to Trine 2 mohli zahrat v co-ope ludia. :) už sa neviem dočkať tej hry
Mají pořád problémy se síťovým kódem, hra jako taková je podle všeho hotová... Já jim věřím :)
Je to zvláštní, i na Steamu je prosté "prosinec", ani bych se případnému odložení nedivil...