Chlopci a dievčatá,

Práve som dohral fanmisiu, resp. minikampaň Death's Cold Embrace a nemôžem inak, než ju odporučiť - fantastická práca, i keď pochybujem, že akýkoľvek hammerite by súhlasil alebo dokonca pomáhal s daným rituálom - odhliadnuc od toho, že by určite nefungoval.

Očividne si Yandros&team dal veľkú námahu celý tento mini-svet dokončiť po 13+ rokoch vo vývoji, postupné zmeny v meste, spôsobené hráčovým vyčínaním stoja za to + koniec samotný.

Malá rada: v 8. misii určite robte všetko v tom poradí, ako sa vám to zobrazuje v Objectives, inak budete nútení level force endnúť, zrejme chyba v skriptoch.
Skvělé video.

Postupem času bych řekl, že Thief (a zvláště II.) je vůbec nejlepší hra z gameplay hlediska co jsem zatím hrál.
Dohráno s HD texture modem. Vypadalo to fakt dobře. Od původního hodnocení 70% zvedám s čistým svědomím na 90%. Thief 1 je pro mě stále nepřekonatelná pecka. Jak už tady někdo psal, tak ty boti, "kamery" atd tomu prostě trochu ublížily no. Ale na druhou stranu je dvojka hodně hutná, poctivá a má atmosféru..
Jsem jen levý? Nalezené secrety 0/3 - nevím jak přesně vypadají ale myslel jsem že minimálně jeden mám - ve sklepě za "hradbou" z beden, jen jestli to není chyba- pokud ale ne, a fakt jsem žádný nenašel tak tím líp, mám rád výzvy :D a zrovna tohle mě vždycky bavilo, hledat tajné místa.. Jinak po první misi je dojem dost dobrý
Ok, díky :) jinak mě překvapuje jak hezkou grafiku to má s těmi módy- super atmosféra :) a ten dabing....!
@SilentWolf (21.11.2013 17:42): U Thifa titulky nejsou. Jsou přeložené jen mapy a úkoly (obecně všechno v "menu" mimo hru). U SS2 máš ale přeložené všechno. Všechny zprávy se zapisují a můžeš si je hned přehrát znovu a při tom číst.
U toho nejsou titulky? Češtinu tam mám ale nikde nevidím možnost zapnout titulky- to samé u system shocku 2, taky funguje jen občas, u 50% mluvení- třeba to šeptání umělé inteligence apod.. vůbec..
Koukám, že na gogu už začlenili ten NewDark patch do instalátaru, a to pro oba dva díly. Takže už není potřeba nic modifikovat, nic lepšího prostě není.
já jsem retail verzi hrál na XP naprosto bezproblémů a žádných technických nedostatků ani problémů jsem si nikdy nevšiml... a to jsem ho prosím hrál několikrát
@GodOfTheSick (08.07.2013 10:16): GOG verziu som zatiaľ nehral. Mám doma antológoiu, myslím, že Cenega (Nová extra klasika). Ani NewDark patch Ti nepomohol (súčasná GOG verzia ho už má, asi pred mesiacom ho ešte nemala, voodoo47 ho pripravil :)? Alebo TafferPatcher?
Osobne som svojho času hrával fanmisie pod Vistou s TafferPatcherom - a hra išla bez problémou.
@GodOfTheSick (08.07.2013 10:16): Já ho hrál dříve ze Score. Po pár letech s patchem ze snesoramy, a před rokem jakousi kompletní a předinstalovanou verzi která, mimo občasných pádů při nahrávání, šla více méně bez problémů ve vysokém rozlišení.

SS2 byl imho větší problém spustit v minulém desetiletí. Nicméně technické problémy bych neviděl příčinou malého počtu hodnocení. To má většina 95-00 her.
@Bodkin (08.07.2013 09:54): Thief II byl spustitelný před lety stejně jako dnes - obtížně, ale vždy to nějak šlo, ač např. bez cutscén. Tedy za předpokaldu XP, Visty by si totiž žádný hráč neinstaloval :).
Mne cely ten svet Thiefa vyslovene vyhovuje. Keby tam nebolo to nadprirodzeno, tak je to polovicne :)
Akurat Burrickovia su tam prilis nasilu.
Mě to vůbec nepřišlo. Dyť to má takovej pěknej retro kabátek. I do příběhu to zapadalo.
Mě to sere - člověk si paří supr "simulátor" zloděje a najednou BUM HO - kamera. To je šok, který mi zůstal nadosmrti :)
Dvojka je super, je vytuněnější, a na Mechanisty mi nešahej :o)
Ok, díky. Cutscény sice stále nefungují, ale vyšší rozlišení ano :)
Tahle prodleva mi taky vždy vadila, ale co jsem mohl dělat. Co se týče cut-scén, tak bez kodeků to asi nepůjde. Ale tohle vše myslím řeší DDFix.
Ne že by to nějak vadilo, ale jde odstranit prodleva mezi hrou a zobrazením menu/mapy (černá obrazovka na přibližně 5 sek.) plus jde zprovoznit intro a filmečky mezi misemi na xp bez nutnosti instalace nějakých kodeků atd.?
alis: JJ, tohle pravidlo se dá (musí) často použít na víc her, které mají problémy s během na vícejádrových systémech, konkrétně např. Silent Hill 2.
JO A JEŠTĚ K TOMU SPOUŠTĚNÍ HRY THIEF 2....TENHLE POSTUP CO SEM PSAL PŘED TIM SE MUSÍ DĚLAT PŘI KAŽDÝM SPOUTĚNÍM HRY...
AHOJ VŠICHNI, KDO MÁ PROBLÉMI SE ZAMRZÁNÍM HRY NEBO VYPADÁVÁNÍM....TAK VÁM PORADÍM CO S TÍM....POSTUPUJTE TAKTO: 1) SPUST´TE HRU(POUZE DO MENU) 2) V MENU ZMÁČKNĚTE CTRL+ALT+DELETE TÍM SE DOSTANETE ZPĚT NA PLOCHU A VYVOLÁTE SPRÁVCE ÚLOH 3) VE SPRÁVCE ÚLOH VLEVO NAHOŘE KLIKNĚTE NA POLOŽKU PROCESY 4) NAJDĚTE THIEF2.EXE NEBO THIEF2.ICD 5) ZMÁČKNĚTE PRAVÉ TLAČÍTKO NA DANÉM PROCESORU (THIEF2.EXE NEBO THIEF2.ICD) A VYBERTE: NASTAVIT SPŘAŽENÍ... 6) A MÁTE TAM DVA PROCESORY: 0 CPU A 1CPU..... ODKLIKNĚTE 1 CPU...(ZBYDE VÁM TAM ZAFAJFKOVANÝ 0 CPU) 7) VPRAVO NAHOŘE VYKŘÍŽKUJTE SPRÁVCE ÚLOH....A VRAŤTE SE DO HRY...(MĚLA BY BÝT TA HRA V DOLNÍ LIŠTĚ OBRAZOVKY...(TAM KDE JE START) 8) DEJTE NOVOU HRU...A MŮŽETE PAŘIT...PŘEJU HEZKÉ HRANÍÍÍ MĚ OSOBNĚ TO FUNGUJE... 6)
Ahoj všichni, mám jeden docela dost velký problém...spustim hru do menu...ale pak dám nová hra a ona mi zamrzne ....prosím nevíte co s tím...plssskyy poraďte...díky
Jako dobrý no..chlapci :D nemůžu najít CD :D kam já ho zašantročil..