@LIUWIL (30.05.2015 20:51): no vis optimalizace na amd dobra je, hraju krasne na ultra :) jen to pada pri pouziti utoku :) takze v podstate nekdy hodina krasnyho hrani jindy nehratelnej produkt. ano vydavat updaty na drivery je normalni, jen by to mohlo opravit to nejrozesranejsi co na svych kartach maji.. Tak snad za par dni se polepsej (ja dohrano mam a uzil jsem si to.. Ale prece jen takova banalitka ktera dokaze pokazit chute..). V podstate jsou na tom lidi s nvidii proste lip a to me taky sere.
@Guldy (30.05.2015 20:11): Teď vem si kolik těch grafických karet na trhu je a představ si, že bys musel mít každou z nich a po jedné ji testovat.
Když hra jede lépe na jedné značce karet než na druhé, je to obvykle známka toho, že tam je lepší optimalizace (kterou si někdo zaplatil). Pokud to však na drtivě většině jde a na této jedné je problém, chyba nebude na straně vývojáře.
Jinak vydávat updaty ovladačů zaměřené na hru je normální. Nevím jak AMD, ale Nvidia to dělá při každém vydání většího titulu.
@LIUWIL (30.05.2015 19:22): vyvojar sem, vyvojar tam.. Nepohlidali si to oni a ani AMD no. A ze teda vydavaj novej patch zamerenej primo na hru lol. Chudaci vyvojari no... Pry s tim nemuzou nic delat, vyjadrili se tak do toho threadu, ale pokud vim, tak nejaky dohody meli :) Takovyho feedbacku na redditu, twitteru, forech.. V businessu totiz udajne vyvojari proste casto predaj hru v rozesranym stavu a grafitaci at si s tim dal poradej..

Tipoval bych to na otazku 10 minut kdyz uz komunita zjistila ze to pod upravenyma win10 driverama funguje lip.
Hh s temito drivery r285 stale crashujou, mam je od vydani a k nicemu nebyly. Mame na cdprojekt forech 35 strankovej thread o r285.. Projekti rikaj ze nemuzou nic delat a amd to zkoumaj. Nekdo namodoval drivery z w10 na kterych to s touhle kartou nepada, jen diky nim jsem mohl dohrat posledni sekvenci s Ciri (na kazdy utok to spadlo), ale za cenu asi 6 fps, takze hned po fightu jsem zas rollbacknul na 15.5. Akorat mam uz dohrano no.. Skoda. Nvidie zas asi platila o neco vic. Nebo nechapu proc to nekdo netestuje poradne, musej vedet, ktery karty maji jiny archutektury apod.
@aaaaa (30.05.2015 15:41): jak už jsem psal 50fps + a vyostřování nemá vliv na vykon viz odkaz na pctuning a souhlasim, že je lepší ho nechat na nižši at už máš grafickou kartu jakoukoliv. Lom světel je podle mě lepší vypnout, stejně jak píše na pctuning.
@Say (30.05.2015 15:21): bez postprocesových mrtvítek, hra vypadá fakt humus. Je mi jasný že sháníš grafiku kvůi tomu, že nejsi spokojen s tím jak hra teď na tvé grafice vypadá. Předem ti říkám že pokud postproccesingu nevytáhneš zaostřování na max, bude to vypadat úplně stejně.
@Borghal (30.05.2015 15:14): Dost mi to vadí, protože postava si prakticky mele svou a hráč ztrácí skutečnou možnost volby, protože neví co zaklínač odpoví a navíc to jeho neuvěřitelné moralizování je naprosto všude a světě div se nemá ta volba žádný dopad. :D
[neexistující příspěvek]: No, byl to tehdy hloupý scénáristický krok, ale tak když už se stalo, proč to nepoužít, že :-)
Kdo to hrajete na GTX 960? Mohli byste mi poslat nastavení + FPS na kterém to hrajete?
Další fail v rámci návaznosti na knížky.

Geralt se Emhyra zeptá, jestli je seznámen se zněním Ithlininy věštby(bílá zima). No, překvapivě, když v knížkách mu sám Emhyr řekne, že celá ta jeho honba za Ciri byla jen a pouze kvůli tomu, aby bílé zimě zabránil :-)
A ne, tohle prostě není součást autorské svobody a úmyslné měnění věcí z knížek, to je prostě důsledek nedůslednosti.
Velky plus i za humor ve hře ktereho je dost. Ani jsem nečekal, že hodinu po divadelní hře se budu chlamat:-)

Souboje jsou perfektní jen mě občas v uzavřenějších prostorech vytačí kamera, ale konečně díl kde se vyplatí používat všechna znamení a pohyby.
Vyčítat hře, že dává hráčovi volbu morálně odlišných rozhovorů... vlastně vyčítat open-world RPG že je nelineární... čekal jsem lepší trolling, no.

[neexistující příspěvek]: Řeknu ti... Dát hře hodnocení jako první je nesmyslně uspokojující ;) Holt asi s tím nic nenaděláš.
Tak po padesáti hodinách jsem konečně dostal Triss. Doufám, že si to holky nepoví:-) Pravě s ní mě hra zatim bavila nejvíc, i když baron taky nebyl špatnej.

Co mě zatim nejvíc sere je nevyvážená obtížnost, když plnim všechno kolem (zakazky, hledání pokladu..) pak navažu na hlavní děj a jsem najednou pět levlu nad doporučení urovně, mě pak souboje přijdou strašne jednoduchy.
Další věc je import save z dvojky, tady si ze mě udělal nekdo vyloženě prdel setkání Roche a Ves ! Ten kokot prohlásil, že mi nevěří a Ves s kterou jsem chrapal dělá, že mě vidí prvně a to je jen zlomek!
[neexistující komentář]: K tomu "příkladu za všechno". Tu situaci jsem ve hře prošel zrovna včera a to jak to popisuješ vůbec neodpovídá skutečnosti. Nejprve se jedná o běžnou objednávku zaklínače včetně řekl bych obvyklého smlouvání o ceně. Že chudák vlastně nemá peníze a dává dceřino věno se dozvíš až když je práce hotova a v tem bodě máš volbu, jestli ty peníze teda vezmeš nebo ne. Já je třeba nevzal a žádné Kellner nebo Homecredit se nekonal. Nicméně "kde je utrpení, je byznys" tak nějak celkově shrnuje princip zklínačů obecně :-)

Mě se na tom ale nelíbí, jak LEVNÉ jsou zaklínačské služby. Za platbu co Geralt dostane za zabití potvory by si neuhradil ani jeden lektvar nebo nabroušení čepele opotřebované při tom boji. To je pak ten pocit že člověk skutečně dělá Zaklínače trochu nepřítomen.
Vynikající recenze na RPS

Looking back, The Witcher 3’s greatest strength and weakness is how easy it makes everything look. There are games that jump up and down, waving and screaming, desperate for you to notice how clever and brilliant they are, and then there’s The Witcher 3, as casual about it as its hero Geralt after killing some unstoppable monster. An open world with the narrative depth and fidelity of a linear game? Well, yes, it muses, sloping off to the pub. That is indeed quite a thing. A map that while full of little icons and collectibles, never feels like Dragon Age Inquisition’s awkward offline MMO or Assassin’s Creed’s pointless filler? Yes, yes, it yawns, reaching for a pint. ‘Aint no biggie, but thanks for noticing. Anyway, don’t you have the fate of entire kingdoms to reshape or something?
No mě se hra líbí, to že má nějaké nedodělky dokážu přenést přes srdce skyrimu, DA:I i jiným hrám těžce dává na frak. přemýšlet nad blbinama kam člověk spí a jestli čůrá a jestli taky souložej a honěj je blbost...je to jen hra
@Guldy (29.05.2015 17:34): Tak ve dvojce moc dobře nebyla zahrnuta ta tématika neutrality, což je škoda. Tady to už je - Geralt například otevřeně před Rouchem řekne, že ačkoliv jim pomáhá, pracuje občas i pro Nilfgaard. Zabití Radovida by se dalo vidět čistě jako osobní potřeba.

Teď si dělám ty rváčské questy vysral jsem skleněnou cihlu když vidím, že šampión Novigradu je Durden the Tailor. Nádherná reference na Fight Club :D
@LIUWIL (29.05.2015 16:40): Ano ano, souhlas, ale vetsi smysl vidim v odstraneni Emhyra. V tech hrach je za vsim, co se deje (vrazdeni kralu), coz ustavicne ve dvojce resim a konci to invazi, tak predpokladam, ze to je ten pruser, ale ve trojce jsem najednou poskok a plnim pro nej ukoly. Uvidim, treba k tomu jeste dojde..
@sxg (29.05.2015 13:49): CheatEngine je lepší. Umí dělat freeze, měnit FoV, vypínat globálně HUD, zastavit svět a nechat chodit jen Geralta a samozřejmě i free cameru. Jen pozice kamery se ovládá na numpadu.
@Guldy (29.05.2015 16:25): Radovid je v první řadě psychouš, v druhé řadě stojí za upalováním mágů a nelidí. Byla by jen otázka času než by se zaměřil i na zaklínače, tedy Geralta.