@Garret (komentář): Olgierd byl ale svině kvůli tomu, že začal být po splnění svého přání bezcitný a srdce se mu začalo měnit v kus kamene, obrazně řečeno. Může za to Zrcadelník, udělal to schválně.
Dohrané. Finále bolo lepšie ako som čakal. Jediné, čo mi vadilo boli pasáže v dome, kde to bolo až zbytočne dlhé. Inak fajn poviedka :) vôbec by mi nevadilo keby takýchto príbehovo prepracovaných DLC za prachy ešte pár vyšlo.
Ach ten Geralt je niekedy taký hňup. Tak vyzliecť sa vie stále sám, ale obliekať ho po radovánkach musím stále ja -__-
@Maximus (03.12.2015 13:28): můžeš použít axii, ale je to cheat a vidlákům se to nelíbí. Mě tedy nedělalo problém ho tam nahnat poctivě, vždycky ze strany ho tam hnát a za chvilku tam byly obě :)
@SilentWolf (03.12.2015 13:12): No už som to dal, ale tie nervy čo som mal! som prišiel minimálne o rok môjho života :D

hej hnal som ho do správnej, to prvé prasa pekne vošlo ako som za ním utekal a to druhé sa stále len krútilo alebo bežalo preč, potom som bežal do chlieva ja a to sprosté prasa utekalo za mnou :D
No s tým prasaťom, čo mám nahnať do chlieva si snáď robia prdel, už to hrám 20 minút a druhé prasa nechce ísť do chlieva. To je sviňa to prase! :)

ale už mi dochádza trpezlivosť :D

najťažší quest v celom W3 + dlc je nahnať prasa do ohrady :D
Tak mě napadá, že mi docela chybí v takových hrách nejednoznačnost.. že nevíte jestli to, co jste udělali, bylo dobré či špatné.. a nedozvíte se to nijak, ani v epilogu.. Asi by to moc nefungovalo z pohledu hráče, který by se pak vztekal že hra nic nevysvětlila..

Třeba bylo dobré to DLC o tom Zaklínačovi ze školy kočky.. ale závěr si šel udělat. Tak mám na mysli podobný Quest, ale bez jakýchkoliv podkladů na základě kterých se rozhodnout.
Tak práve plním ďalší bočný quest s Ulrichom a už ostal len on so štítom a Geralt. Obaja sa bugli a čupia a chodia ako kraby :D to je epický boj, ach jo
@Maximus (03.12.2015 10:30): Myslím že ten Quest bude obsahovat o trochu víc, taky jsem ho takhle splnil a myslím že tam bude něco víc.. jakože kanibalové. Hra ti to asi neřekne, ale nějak je konfrontovat určitě půjde.
Práve som splnil bočný quest Beze stopy - čo tam mám nájsť strateného bylinkára a čakal som teda podstatne viac. Od pulčíka sa trepem na dané miesto, chvíľu sledujem stopy, pokecám so ženskou a trepem sa zase za pulčíkom, prehodím dve vety a quest je hotový.

Dúfam, že ostatné bočné questy na tom budú lepšie :)
Stejně ale.. jako herní zážitek jsem lepší věc snad ani nehrál, srovnávat to s konzolovkami nebudu, Bloodborne u mě vítězí, ale tohle je prostě nejlepší kus herního zážitku, jaký na PC existuje. Ta nula mi způsobuje depresi... dneska hodím pár koupacích kačenek do ohně, hned mi bude líp.. :D
@SilentWolf (01.12.2015 10:19): Problém je v tom, že jedna nula narobí toľko škody, že to ani stovka nevynahradí. :) Každopádne za klasický rebríček na DH, pričom umiestnenie hry by sa zobrazovalo priamo v profile, by som bol rád.
Red sa nepreklikol, hodnotí DLC a rozšírenia zásadne nulami, kvôli tomu, že na vyššie miesta v rebríčku DH patria iba samostatné hry. Je to tak trochu nelogické, keďže DH vlastne ani nemá klasický rebríček ala CSFD, ale tak demokracia :)
Tak nevim no, me to prislo jednoduchy celkem. Dal jsem to snad na potreti (ale uz nevim, na jakou obtiznost jsem hral.. asi druha nejtezsi). Staci vypozorovat jaky ma timingy utoku a hrat okolo nich.