Nevíte někdo co se to pořád stahuje za updaty? Já už to sice hraju zřídka, ale nedávno jsem to na steamu nainstaloval. Co týden nebo prostě skoro furt šup sem 200MB něčeho.. Co to je? Už mě to donutilo zakázat u TF aktualizace.
další video, tentokrát laděné tak, aby neurazilo starší hráče ale popudilo mladé floutky, pro které je styl nade vše. Pocta olympiádě, Hurvínkovi, mně, i Team Fortress v jednom!
Zdá se mi to, nebo je to nějaké... snazší? Já tedy byl docela slušný medic&pyro&heavy, ale dnes mi to šlo za cokoliv.
@Nons3nse (07.08.2012 14:22): Nu, šel jsem se tam schválně podívat a mám tam 125 předmětů a zabranou sotva půlku inv.

Ty sis to asi nekoupil a jedeš jen F2P. V tom případě ano, musíš si koupit nějaké předměty
Dá sa aj nejako inak získať viac priestoru v batohu?
Viem že sa dá získať zakúpením nejakého predmetu...
nahrál jsem krátké gameplay video z TWSE serveru. TWSE je fast respawn server, a podle toho taky vypadá. Hordy smrtí a zabití. Na tomto konkrétním videu ukazuji mojí oblíbenou taktiku bránění v posledních minutách na mapě Hightower.
Mě to teda moc nebaví, možná to je tím že většina lidí vůbec netuší co má dělat a ten kufřík naprosto ignorujou
Jo teď jsem to chvilku hrál a je to docela svižná zábava...a za snipera pěkně zákeřná :))
Mňa dosť hlavne štve, keď už som hore na plošine, a pyro ma odfúkne... :D
To dokáže naštvať :)
Já to měl podobně, to je tím, že ta mapa je lehce nepřehledná, protože se nepostupuje jen jedním směrem, ale hráči do ní vcházejí z boku. Jinak je to celkem jednoduchý. Na mapě se objeví vlajka a tým, co ji sebere jako první, "útočí". Tzn. hráč nesoucí vlajku ji musí donést na odpalovací rampu, vyjet výtahem nahoru a zandat ji do hlavice rakety. Pokud je hráč zabit a vlajku nikdo z jeho týmu nesebere, vlajka se restartuje.
Nový herní mód zajímavej, taková kombinace King of the Hill a Capture the Flag. Možná trochu chaotickej, polovina týmu se fláká mimo dění, ale to je doufám jen tím, že je to nové. Jsem tam na konci toho výtahu taky poprvé čuměl jak puk a nevěděl, že to Austrálium(vlajku) musím zavěsit :-)
Asi najlepší, a najvtipnejší "Meet the" tak už som sa dlho nezasmial :)
Inak, skúšali ste už jeho Pyrovision goggles? Je to naozaj bomba :D
Skvěle stylové a pěkně praštěné přesně jak se na Valve sluší a patří...
Taky jsem to nějaký ten měsíc nepustil, ale tu novou mapu a pyra omrknu. Jak bych mohl odolat opičím kosmonautům.
@Cobot (25.06.2012 19:29): Kloboucky dokud to byl nahodnej drop, pripadne vyrobene (na to clovek taky musel mit spoustu metalu), mi tak nevadilo. Jak se s tim zacalo kupcit a prisel F2P, take jsem prestal hrat.
TF2 jsem měl rád dokud to nezkurvili všema tima kloboučkama a jinejma srágorama spolu s free2play modelem. Novej mod mě už těžko přitáhne...