Tak to vypadá ze ten remaster opravili celkem slušně. Těch kiksů po vydání tam bylo že zůstával rozum stát. Zrovna to je na PS ve slevě a šlo to do premium předplatného ( spolu s Vesperii )
Docela bych si to zahrál, naposled jsem to hrál na gamecubu a od tý doby to řadím k mojim oblíbeným Tales of. Těžko říct jak bych to viděl teď :)
Remaster za 1300 korun nestojí za moc. 30fps ( gamecube verze běžela 60) dlouhé loadingy a frame dropy u soubojů, chybějící části dabingu, artefakty v textu, chybějící start souboje atd atd. Nejhůř na tom je Switch verze. Jako vzhledem k te ceně to je trochu mimo. Navíc to nevypadá o moc lip než předchozí ps3 remaster. Bída.

Snad jen pro někoho kdo to nehral a nemá starší konzoli, hra to je výborná.
@Tulareanus (22.05.2018 22:38): Za ty prachy není co řešit, je to fajn JRPG s vlastním "ksichtem". Nakonec to silně dozáplatovali, ale po vydání to byl děs. Je to první 3D Tales of hra a už má nějaký ten pátek. Možná bych taky sáhl raději po Zestirii nebo Berserii, ty vypadají a běží fajn.
@Tulareanus (22.05.2018 22:38): Ja to na PC dostal jako bonus k preorderu teles of zestiria ale jelikoz jsem to uz kdysi hral na gamecubu tak jsem to jen vyzkousel asi hodku tenkrat a prislo mi to jako klasickej port japonsky hry na pc. Tedy nic moc ale hrat se to dalo a neprislo mi ze bych nejak vyrazne trpel. Mam dojem ze to nejak po case opatchovali a ze existuje na to neco i neoficialne. Jinak hra je super. Ovsem nejsem si jisty zdali vyhovi dnesni moderni dobe. Ale treba to muze byt pro nekoho plus. Jinak bych spis doporucil tales of berseria. A na zaver bych taky doporucil na hrani jrpg koupit konzoli :)