@PRIVATE MARTIN (29.12.2015 14:25): C&C to opravdu není. Tam je hlavní budování základny, těžba a výroba jednotek a boj. Tady na planetě máš akorát ten boj který není nikterak oslnivý.

Ale vesmírný bitvy a budování a obsazování galaxie už zábavné je.
Takže napriek tomu, že ide o hru od bývalých Westwooďákov, očakávať od toho C&C v Star Wars kulisách by bola chyba, či?
@konvice (04.07.2012 13:19): To se pak nediv tolika mínusům. Že považuješ SW za profláknuté sci-fi, kde bojuje pouze dobro proti zlu a srovnáváš ho s Metropolisem tu asi nikoho moc nezajímá ;)
Taky můžu doporučit, strategie je to jedna z těch lepšejších. I když třeba za to postupné a šokovité odhalení planet bych někoho přibil na dveře kostela a bičoval, dokud by se neomluvil.
Jako cena vcelku dobrá, ale i v CZ eshopech je k mání za dost nízkou cenu (já to kupoval někdy minulý rok a dával jsem za to tuším 2 nebo 3 stovky, možná ani ne.
kurcatovium: Rozhodně. Tahle strategie je přecejenom trochu výjimečná (mluvím o herních mechanismech v kombinaci se světem SW).
Nahodil jsem tam patch 1.5 a češtinu, jenže nechce zobrazovat diakritiku. Čím by to mohlo být?
Tak na esubě je datadisk skladem - 20ks a více, ale když za oba díly chtějí 400 a za datadisk 440 tak bych teda radši vzal tu gold
Hmmm tak to vidím ako jediný spôsob ako si lacne v našich končinách zadovážiť datadisk, pretože pôvodnú hru už mám...
Caelos:spis to vypada na novinku ktera se jeste neprodava :)