"Welp. PA no longer on steam. I'm done making videogames now. It sucked while it lasted."

To je neodolatelně roztomilej tweet :)
Nicméně ono je to možná tak i lepší, ta hra byla mizerná. Ale nějaké zmatky kolem "předběžného přístupu" byly už dříve na Desuře, když sem ta hra byla přidávána.
Kolem té hry jsou samé zmatky. Před nedávnem se krátce ukazovalo, že už se to dostalo z "předběžného přístupu", pak to do něj zase spadlo. Teď se mi to na stránkách steam obchodu ani neukazuje...
Hmm, je to jako by někdo zkřížil The Binding of Isaac s Quake. Z Izáka to má rozdělení levelu na Místnosti, dřeve se neotevřou dokud není vše uvnitř zmasakrováno, na výběr několik různých postav s různými charakteristikami a zbraní (odolný a pomalý Tank s brokovnicí vs křehký a smrtící Dave Bowie s kuší atp), obchody s třemi předměty, neomezeno munice + omezené bomby, satanské místnosti s minibossem a nějakým předmětem, plus pravý bossfight odměněný předmětem a postupem níže.

Z Qváka zase rychlost pohybu a jistou zběsilost.

A docela pekelný techno zběsilý OST.