AS2 bude až 25. února, SP/COOP bude méně skirmishovitý (jako v AS) ale více singleplayerovitý (jako u předchozích MoW)...

A jeden KT
Video Memory: 128 Mb
Video Card: nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c

Jet by to mohlo, ale žádnej zázrak řekl bych. Nemám s tím zkušenost, takže přesně neodhadnu.
rozjedu to na tyhle sestave:AMD V120 Processor
2.2 GHz
3GB
AMD M880G with ATI Mobility Radeon HD 4200
Cau hraje to nekdo online , kdyztak si me tam najdete pod jmenem(woitos). Stema rusakama co to vetsinou hrajou neni zadna domluva a chtelo by to vetsi spolupraci s nekym komu poradne rozumim
Jo, proto se s tankem posílá i pěchota. Přeci jen z té ocelové obludy se blbě vidí. To s tím plotem zase vypadá jako bug.
Jestli se ti líbili soldiers, prubni jejich pokračování - Faces of War, anžto mi sedly líp než soldiers.

Men of War je další pokračování, jen to Assault squad dělali nějací pomocníci.
Ale aby jel tank (můj) a viděl před sebou 2 vojáky a nevystřelil po nich, takže přijel až k nim a ti na něj hodili granát?? Pokud hráč přímo jednotku neovládá, je to tragédie. Dokonce jsem se nedokázal dostat s pěchotou přes plot. Ikdyž jsem jej zničil dělem, oni tu hranici nedokázali překonat a začali to obcházet, takže přímo před kulomet.
http://www.databaze-her.cz/hry/soldiers-heroes-of-world-war-ii/ Tohle mi sedlo víc. Ty hry jsou si velmi podobné
Tragické mi to nepřišlo, ale kdyby mysleli trochu líp/víc tak by to bylo nehratelné.