Lula 3D

10.02.2006

Lula už není nejmladší a proto se rozhodla postavit za kameru - "herecké" výkony přenechala mladším. Pro svůj další film si vybrala nadějná trojčata. Ale co čert nechtěl, těsně před první klapkou jsou všechny tři hlavní aktérky uneseny. Mezi policií a Lulou nikdy nepanovalo vřelé přátelství, což vedlo k přirozené reakci: Najít děvčata na vlastní pěst.

V zasvěcených kruzích dlouho očekávaný titul vyšel po dlouhých průtazích. Napřed se objevil v rodném Německu (22. červen 2005) a po půlročním zpoždění i ve světě, už v angličtině (10. únor 2006). Po pinballu zařadila Lula zpátečku a nová hra tak připomíná spíše první díly série, leč v 3D oblečku. Nyní se však musíme obejít bez budovatelské roviny - zcela se zaměříme na adventurní část. Ta je ovšem nabita solidní dávkou akčních miniher, tedy o klasické míchání žánrů nepřijdeme. Obtížnost nepřekračuje průměrné hodnoty a jste prakticky pořád vedeni za ručičku. Autoři se primárně zaměřili na podrobné vymodelování hlavní hrdinky a na svérázný humor, který však kvůli své oplzlosti nemusí sedět každému.

mno je asi jediný důvod proč hrát tudle hru:D a hraní "adventury" to není:)...je zbytečné vypisovat kolik tadle "hra" má chyb páč je to jedno z nejhorších co sem hral...s bolestí musím přiznat že Crysis bylo o cosi lepší......pořád jsem čekal něco, jenže ono to nepřišlo a to jsem to raděj hrál s návodem:D, to co tam hledáte tam stejně není, takže škoda času.......btw Lula ovšem je jedna z nejhezčích herních koček, to zas se autorům musí nechat!:P 16%

Pro: hmmmm co jiného než poprsí sličné Luly....

Proti: hmmmm vše ostatní:D