@Kosi.. (28.03.2017 19:59): Není zač. ;-) Navíc se už dnes dá tahle hra, i DLC Rising Storm (které mám mimochodem radši než základní hru) sehnat za pár šupů. Tak neváhej a jdi do toho, pokud ti nevadí, že je tam důraz kladen na realismus (včetně chování zbraní) a týmové hraní (skutečně týmové, ne ta pseudopodoba v Battlefieldu). :)
@Kosi.. (26.03.2017 20:54): Jednoznačně Red Orchestra 2 spolu s DLC Rising Storm. Konkrétně se jedná o herní režim v multiplayeru s označením "Campaign", který běží na velké většině serverů. Tady máš k tomuto módu informace. Myslím si, že by tě to mohlo zaujmout.

Jinak něco na podobný způsob je právě v tom Battlefieldu 1, konkrétně mód zvaný Operations. Pokud jsi nezkoušel, také doporučuji. Je to taková arkádovější varianta k realisticky zaměřené Red Orchestře 2 / Rising Storm.
Exituje k tomuto typu hry nějaká dobrá (lepší) alternativa? Tedy třeba Battlefield 1?
Pokud znáte, prosím doporučte...
Nejlépe hru obsahující i koncept "války" - kdy každej souboj má nějakej "význam".
Rád něco takovýho zkusím. Díky.
Srandisti :D No působí realisticky a opravu jsem z takových nikdy nestřílel.
Střelba, zbraně a jejich chování působí realisticky, krásně. Je to krásně ozvučeno. Tohle se opravu povedlo na jedničku.

To nemůžeš myslet vážně... Tobě přijdou ty generické, uměle vytvořené pazvuky krásné? Střílel jsi někdy z nějaké zbraně? Horší ozvučení zbraní snad nelze najít, člověče...
Hra je zatím v klidu. Ale sere mě, že peníze (měna ©redity), za které se kupují auta a zbraně strašně pomalu roste. A navíc to co vám naroste dáte do opravy granátů, zbraní a aut co už máte. Máte nějaké triky jak na to?
@Ross (15.10.2016 16:07): To je v pořádku pokud tě to baví. Mě to taky ze začátku chytlo, ale bylo to prostě takové..Jsou lepší FPS online hry. Třeba než zrušili servery téhle hry, tak byla docela zábavná Battlefield Heroes :)
Vykašlete se na tuhle p2win grind zhovadilost. Nezaslouží si váš čas.
Já nevím no, ale mě to jede plynule, naprosto bez bugů. Zbraně jsou dobře udělané a že je nemůžeš mít všechny hned, je naprosto v pořádku.
@Ross (14.10.2016 15:48): Jo proto hned dám o 5% méně :D. Tak můžeš tam jezdit autama, tankama, na kole a je to free. Lidí tam bude pořád dost. Ale než si našetříš na nějakou zbraň tak pojdeš xD.
@Ross (12.10.2016 18:49): Sranda je když se projedeš poprvé na kole ale to je vše. Hra je zdarma a grafika vypadá zprvu nádherně ale celé to je špatně optimalizované. Už jsem tuhle hru nainstaloval asi 3x ze zvědavosti jak si hra vede a i s prémiovým účtem prostě nuda.
Hru mi doporučil kámoš a je to fakt sranda :) I čeština tam je. Můžem se někdy domluvit a dát si pár kol :)
Hrajete to někdo? Jako docela mě to baví, ale je to na mě takové moc hektické a navíc dostávám na prdel. Kolikrát ani nevím odkud mě kdo sejmul.