FlatOut: Head On

12.03.2008

Speciální díl ze série FlatOut vytvořený pouze pro PSP, vycházející z počítačového a konzolového FlatOut 2. Hlavní náplní této hry jsou destrukční závody tak, jak je známe z ostatních her ze série. Opět se setkáme se sedmi známými protivníky z druhého dílu. Kariéra a režim závodů zůstaly stejné.

Novinkou je nový Carnage mod, který obsahuje větší destrukci a výzvy, stejně jako ve hře FlatOut: Ultimate Carnage. Nechybí ani vozy rozdělené do tří tříd; derby, sportovní a cestovní. Lokality jsou známé lesy, kanály, polní cesty, městské lokality a závodní okruhy. Samotnou kapitolou je akrobacie, kde hráč musí pomocí řidiče skákat do výšky nebo dálky, hrát bowling, šipky nebo poker. Dalším herním módem je i samostatné destrukční derby.

Soundrack hry byl převzatý z Ultimate Carnage.

Zrovna tahle hra mi jede klidně v nativní rozlišení mobilu (tuším 5×PSP?). Je tam lock na 30 FPS, čili to tak náročný není. Jinak jedna z mála her, co se dá při dobře rozvržených klávesách jakž takž hrát i bez gamepadu.