@Korbitch (21.08.2016 01:05): Problém je, že jako v každé hře je špatný MM. Takže bud hraješ s hráči, co to umí, a nebo naopak.. Problém, ale nastává, že za monstrum jde hrát jen ve treti osobe.

Pořád tam lítáš a honíš ho to mě moc nebavilo...
To je to fakt tak špatný? Když jsem na to viděl kdysi upoutávku v Replay, byl jsem z toho nadšený.
@FildasCZ (19.07.2016 20:52): Dal jsem tomu cca 2 hodiny a ani zadarmo mě to nebavilo. Ale dát za to ty prachy, tak bych byl hodně naštvanej. Přitom ten boj s monstrem mohl být tak dobrý. Pořád jsem si to představoval něco jako za démona v novém DOOMu a ono je to z třetí osoby. Boj za monstrum mohl být jediný tahák a ono nic.
Je sranda jak si teď honí čísla, kolik lidí to teď hraje. Jsem zvědavý jaká budou čísla za 3 měsíce. Ale to už nám asi nikdo neřekne.
Tak to hraji a optimalizace nic moc uplně ultra low a 9 fps, a jako honění za monstrum a pak stejnak všechny zabije. Monstrum pořád zdrhá a my ho honíme pak jsoi 2 fighty a konec hry.
@FildasCZ (10.07.2016 19:30): Nevím jak to definovat, monstrum je z pohledu 3. osoby, což mě nebavilo. A hon na monstrum se neliší od jiných stříleček. Čekal jsem, že za monstrum mě bude bavit, ale ten zvolený pohled tu hru hodně sráží. Ale hrál jsem to velice krátce, jsou tady určitě jiní experti. Ale nechce se mi do toho ten čas investovat.
Tak jsem Evolve vyzkoušel, když je teď F2P a jsem opravdu rád, že jsem si to kdysi nekoupil. Absolutně mě to nezaujalo.
Hra jednoducho prešla na F2P lebo to bol čistý prepadák s kopou DLC ktorý nikto už nehrá
@Cobot (07.07.2016 14:07): Proč to dojebali? Já udával zajímavost, proč se přešlo na f2p. Spíš tomu dal naději, protože to moc lidí nehrálo. Třeba se to chytí možná zkazí zážitek ze hry, ale kdo ví.

Něco jiného je, když hra šlape, ale vydavatel chce víc peněz, tak dá přístup zdarma a hra se domrdá tím. Přijde spousta hráčů, co to neumí a zkazí zážitek ze hry. HoN byla jediná moba, která měla super balanc, než to dojebali. Ani Dota, ani lolko a ani jim podobné mu nešahaly po kotníky.
Systém balancu v Dotě, Lolko a podobných je velmi smutný, proto ty hry nehraji škoda času.
to mě se za monstrum nedařilo, jednoho se mi vždy podařilo klepnout, ale ostatní mě dobyli. Za lidi je to lepší, jelikož mají ten jet-pack, takže z boje se dá lehce uletět.
@montana (12.02.2015 11:19): Skor som tym chcel povedat, ze to nie je jedina online/multi hra, ktoru hra proti sebe malo ludi sucasne, proste davas hry a niekedy mas smolu inokedy nie.
Vacsinou si vsak praveze zahras a statisticky iba mensina odohranych hier su "retardacke". Minimalne pokial nehravas na vseliakych unofficial/cheater/whatever serveroch.
Takze v priemere by malo byt Evolve rovnako hratelne ako hociaka ina hra.
co sem koukal tak monstrum dycky dostalo na prdel. jako 4 hraci na jednoho mi neprijde moc fer.
Kouknul jsem na zde přiložený gameplay a přijde mi to jak nějaký MOD do UT2004 jen s lepší grafikou... designem i těmi léčícími linkguny :)
Při alphě která byla na 5 dní jsem stihnul odehrát asi 40+ hodin. Na tuhle hru se těším už od dubna kdy jsem se o ní dozvěděl. Je to něco nového co jsem ještě nikdy nehrál a hrát chci a budu. Je to naprostá pecka a hry jako cod, cs, lol, dota se můžou zahrabat. Zahrál jsem si naprosto všechny dostupné postavy. Co se týče monster je za ně hra o dost těžší, je potřeba umět trefit schopnosti které máte a někdy je to fakt dost těžký. Vzpamatujte se lidi ta hra byla v alpha verzi a každý kdo to hrál tak to hrál poprvé takže není divu, že lovci vyhráli asi zhruba 60% her z 1,300,000 odehraných. Střílečku zvládne hrát každý a trefit monstrum je prostě jednoduchý když je 3x větší než vy. Hrát za monstrum chce prostě víc zkušeností. Co se týče nepřehlednosti tak upozořnuji znovu, že to byla pouhá alpha verze. Vývojáři na tom pracují. A ohledně těch teček co ukazujou metry to je tzv. ping je to stejné jako třeba v lolku. Prostě vidíš monsrum, zmáčkneš Q na místo kde je aby ostatní spoluhráči věděli kam mají jít a kde se monstrum nachází a jelikož monstrum nebude jen tak stát na místě ale utíkat tak musíš pingovat častěji na nová místa a furt se posouvat. Je to fakt logický jak facka. Já říkám, že tahle hra se jednou bude hrát na esports. Vím o této hře zatím úplně všechno. Čtu veškerý články a viděl jsem snad všechny videa. Miluju tu hru a nemůžu se dočkat až vyjde. Kdyby někdo měl zájem a chtěl by něco vědět tak napište. ;)
Odehrál jsem pár her jako MEDIK a nestalo se mi že by HUNTERS prohráli. Buď je to nevyvážené, nebo za monstra hrajou sami amatéři :) Jinak Nápad jako takový je super, volnost hezká, ale štve mě že to je přeplácané. Fakt v prvních okamžicích ani nevíte o co jde, přitom ovládání hrdinů ( monstrum nevim ) je fakt easy pizy. Všude na vas někdo skače a kouše, po obrazovce poletuje spousta ukazatelů... Navíc na hru stejně nemám počítač :D Hrál jsem to na rozlišení jak 1280*720 tak 1024*768 ( všechno stáhle na LOW, vyple AA ) a ani v jednom případě jsem se nedostal ke 30 FPS. Spíše instantně 20-25... Což je ale problém mého HW :) Navíc mě se stejně Cryengine nelíbí :P
mám z toho takové smíšené pocity....grafika krásná, level design boží, zbraně originální, ale je to strašně nepřehledný....po obrazovce furt nějaký tečky se vzdálenostmi, neměl jsem čas to ani pochopit co tam je.
Já to zkusil protože "hey, nová hra na cryenginu, to se často nevidí!", nainstaloval, zahrál dvě kola (jedno za monstrum, druhý ze support) a odinstaloval.
Vypadá to hezky, hejbe se to hezky, ale je to prostě multiplayer nonsens co mě vůbec nezajímá.
@Can (01.11.2014 16:20): Myslím to je způsobeno vlastněním X-Comu, z nějakého důvodu. Já to ještě nezkoušel, ale v L4D2 mám přes 400 hodin a Killing Floor přes 300, tak z toho mám trochu obavy :-). Klasické střílečky mě nebaví.
Nevíte někdo proč se mi tato hra objevila v knihovně na Steamu?? To je nějaká beta zdarma?
@ViRus (25.07.2014 13:43): asi jsem starý na čistě MP pifání na stvůru :/

jakože ty only MP koncepty typu Titanfall, Destiny, Evolve, nový Rainbow Six mne absolutně nic neříkají :/

ale ty víš, má herní karma spáchala harakiri a moc to s hraním nevypadá