@Gordon (26.03.2020 15:53): ty vole, tohle je názor :D, zajímal by mě ten tvůj WH či aimbot.. to jsou záznamy z PRO zápasů těch nejlepších hráčů ty wallhacku... a je to tak easy, že se tím vlastně každý může živit to je jasný... každá střelba prozrazuje tvou pozici, takže jen tak všude a pořád střílet nemůžeš, takhle sestříhané to vypadá jako hrozné haluze a náhody (což z části jsou), ale pusť si někdy pár profi zápasů, aby jsi pochopil, jak to vlastně je...

trochu mi přijdeš jak nějaký novinkář, který komentuje fotbal :D
@Crash (26.03.2020 14:08): Je to legitimní způsob boje. Aby to bylo efektivní, musejí to mít předem natrénované a vyzkoušené. Takže při tréninku si můžou nastavit server, aby bylo vidět skrz. A pak když jim to při zápase vyjde i naslepo, tak je to překvapení pro soupeře :)
@Kwoky (22.11.2019 20:52): Aby seto zaplatilo, to není problém, to často stihneš tou první bednou :D

@Gordon (22.11.2019 19:54): Konečně to víc vypadá jako Fortnite, po čemž asi teda jakože všichni toužili no. Ale vážně, nejlepší na operaci bývají nějaké nové herní módy, zejména nějaký ten příběhový co-op. Ale je to přístupný i bez passu.
Co si tak pamatam tak operacie stali v day-one tych 10€, ovsem vzdy po kratkom case bola akcia 50% zlava takze sa to realne vacsinou kupovalo za tych +-5-6€.

Neviem ako je to dnes, CS som uz asi 2 roky nehral, ale svojho casu som vzdy zarobil niekolko DESIATOK € predajom tych krabic a skinov, takze obzvlast na operacii Phoenix som zarobil snad 50-60€, potom uz menej ale stale do plusu....
@Kwoky (21.11.2019 23:36): Však to je standard, ne? Nebo to bývalo levnější? Poslední jsem kupoval alespoň rok zpět, tak fakt nevím. Jinak se ti to beztak vrátí prodejem bedniček...
@lseling (26.09.2019 07:18): Hele nic proti synovi, ale každý jouda tvrdí v CSku, že se mu to laguje, že jsou blbý servery apod. ale reálně prostě lidi nemají dost výkoné PC. Když tak ať spíš zkusí snížit grafiku a třeba uvidí rozdíl. Nebo ať zkusí hrát offline proti botům, jestli se to taky seká.
Synovi se to seká, tvrdí, že to je připojením k internetu. Přitom kdokoliv jiný u toho počítače sedí, žádné problémy s připojením nemá. Není ve hře nějaké nastavení?
@Kunick (19.07.2019 12:43): ten princip hledání kořisti podle dronů je super, to jo. Ale sám něco nakupovat mi přijde jako otrava, dost to zdržuje. Sám jsem nakonec vždy kupoval jenom náboje.

@Gordon (19.07.2019 12:39): no nevím. V kompu hodně často držíš pozici nějakou dobu, pak se něco rychle stane. Pokud umřeš, tak celkem dlouho čekáš na respawn. Navíc aspoň 30 sekund se v kole nic neděje, mnohdy klidně minutu. Zato v BR dropneš, popadneš nejbližší kvér a jdeš lovit. Když umřeš, máš hned respawn nebo jdeš na novou hru. Navíc jedna hra je tak na 10 minut. Celou dobu běháš jako idiot, já obvykle ten ostrov tak dvakrát obkroužím. A navíc to imho nehrajou většinou moc dobří hráči, tak se ty killy sbírají jak jahody
@Gordon (19.07.2019 11:27): Je to mnohem napínavější, protože si nemůžeš dovolit chybu. Sbírání je důležité jen chvilku. Pak je mnohem důležitější sledovat pohyb nepřátel a pokusit se odhadnout, kde je (ne)bezpečno. To mě na tom baví nejvíc. Samotné přestřelky už jsou jen takový bonus :)
@Steve (19.07.2019 12:35): Svižnější mi to právě naopak nepřijde, v kompetu střílíš i zabijíš mnohem více a v kratším čase, zatím co máš v Batljálu dva zářezy, v kompetu bys jich měl už deset. S Rusákama jsem nikdy žádný problém neměl, už mi to přijde trochu klišé. Hlasité dítě jsem měl snad jen dvakrát a vždy šel mutnout.
@Gordon (19.07.2019 12:31): Je to svižnější, o rychlým sběru lootu a pak správným positioningu na mapě. Klasickej compet je víc o spolupráci a trpělivosti (a hádání s rusákama :) ). Chápu že to nesedne každýmu. Mě třeba docela nevyhovuje ten systém nákupů, je to strašně nešikovný.
@Gordon (19.07.2019 11:27): Ale tak má to něco do sebe. S kamarádem to hrajeme občas a je to zábava. Stačí ty zbraně sebrat rychle (což po updatech už jde docela dobře) a lovit právě ty blbečky se zbraněmi bez nábojů :)

Oproti klasice to je ale prostě jinej herní mód no, nedá se to srovnávat, je to o něčem úplně jiným.
Tak jsem vyzkoušel při stěhování ten batlroyál v csku, je to nuda, většinu času trávíte grinděním za zbraněmi bez nábojů aby jste si pak jednou nebo dvakrát vystřelily, klasický kompeťák je mnohem zábavnější.
Solo Wins: 11
Matches Played: 98

To jsem teda myslel, že mám lepší úspěšnost :)
@PRIVATE MARTIN (08.12.2018 23:27): Dal jsem dnes dalších 5 zápasů a není to špatný. Hráči se rovnoměrně rozloží po mapě a pak mají nápovědu o přibližné poloze ostatních díky tabletu. Jen je na mapě dost málo nábojů, což mně osobně trochu kazí zážitek. Ale dává to smysl - díky tomu je hra trochu méně zběsilá. Jedna hra trvá tak 10 minut.

Dal by někdo zítra ve dvojici?
Taky jsem zaznamenal ten novej mod. No kdyz me to po 5 min nejoinlo, dal jsem is arms race, ukoncil to na krasnem poslednim miste se skore +- 2:40 a zase to vypnul :D