Tak CS2 má další aféru. Valve banuje hráče, kteří hrají na AMD a používají funkci Anti-Lag+, která snižuje latenci.
Někdo ten nový CS2 určitě přidejte jako samostatnou hru. :-)
@SimonEndt (04.10.2023 09:15): Já bych řekl že pro všechny hráče. Protože je to další důkaz hlavounům a markeťákům, že nejvíc vydělají né tím, že vyrobí tu nejlepší možnou hru, ale tu co tě nejlépe donutí utrácet za mikrotransakce.
@Rapier (01.10.2023 10:26): At to rovnou flakne na low. Tyhle typy her jsou hlavně o stabilním framerejtu, ne? :)

Jediná chvíle, kdy se to chvilku cukalo mě, byl cvičný mač s boty. Kluci polygonoví dávaji CPU solidně zabrat.
@PRIVATE MARTIN (29.09.2023 18:27): kluk to hraje na Intel Core i5-2400 @3,8Ghz, 12GB DDR3 1600Mhz, SATA III SSD, a GTX 1650 Super (o něco výkonnější než GTX 1060 6GB) v rozlišení 1440p na vysokých detailech (75Hz, FreeSync zapnutý na monitoru), a hra se místy dost seká i po update Nvidia drivers na nejnovější.

CS:GO byl ve stejných detailech a rozlišení úplně plynulý. Budu si s tím muset pohrát a buď snížit detaily nebo zapnout FSR na Quality.
Co musím na dvojce ještě pochválit je práce s prostorovým zvukem - vzdálenost střelby, kroky atd. To mě donutilo tu hru hrát jako 1.6. Pomalu a takticky. Náhle jsem vyhrál díky tomu i pár matchů. To i za faktu, že mám problém trefit vrata od stodoly :D
Po cca hodině a několika mačích. Mohu prohlásit, že mě dvojka baví víc než GO. Je to v podstatě vymazlenější GO. Což pro někoho může být žůžo. Mě se však ta přehaněně akční složka ala COD nezamlouvá. Originál byl vyjimečný v tom, že výrazně zpomalil tempo hry a přidal jistý taktický element. Což mi připomíná, že ve dvojce není taktical reload, zase.
CS:GO už tedy oficiálně neexistuje? Už se nedá hrát?
Na CS 2 jsem zvědav, už to jdu instalovat. GO mě tolik nebavilo (nahráno jen 15 hodin), svatá 1.6.
@John Mirra (01.12.2021 22:35): Jádro je pořád stejné, jen se zbraně chovají jinak, něco je nové (zápalný granát, návnada, tasser) a něco smazané. Ale ty klasické zbraně jako P90, M4 a AK jsou pořád nejpouživanější.

Nedávno začali přidávat nějaké skiny a je tam battle royale mod...
Kdysi jsem hrával obyčejný CS... jak moc se to gameplayově liší od CS GO? Možná budu hrát s malým bratránkem od přítelkyně, tak abych věděl, do čeho jdu :)
@Gordon (24.09.2021 20:37): V 1.6, pokiaľ viem, bol síce deathmatch, ale stále sa hralo na dva týmy. Vo FFA idú všetci proti všetkým, teda aj keď si CT, zabíjaš aj CT a obrátene. Koniec koncov, môžeš si to vyskúšať na vlastnom perí... teda koži. :D
Správy z biznisu:
Moju Snakebite Case v hodnote začínajúcej na 3,71€ kúpil nejaký debil za 3,50€! :D
Dříve jsem byl ran Gold I a chvíly dokonce Gold II, nyní jsem Silver I... -_______-
Jak se Vám líbí nový vzhled :) a vůbec, co s tím udělali ? Já ted si chtěl zahrát a bud mě to vyhazuje, dlouho čekám a nebo hra spadne :D. Jinak to ujde. Jsem zvědav kompenták.
@SimonEndt (20.04.2020 17:05): už delší dobu, ještě před vydáním Valorantu to dosahovalo rekordních hodnot. Kromě počtu hráčů dokonce i ve sledovanosti streamů. Zlí jazykové ale říkali, že lidi jenom chtějí v CSku trénovat na Valorant :D
@mazar1234 (20.04.2020 16:33): Hmm, to se mi nějak nezdá, s ohledem na to co se děje kolem Valorantu. Jsem právě četl, že teď jak se Valorant všude propaguje a hráči to zkouší, tak ta komunita opadla. Zkoušel jsem včera k večeru jeden match CSGO a čekal jsem cca 4 minuty na hráče. Ale kdo ví, jestli to mají podle statistik, taky asi hej.