Kdyby to alespoň byla pouhá kravina, ale opravdu to cukání dost ruší hraní :(. Přitom je CV v ostatních ohledech velmi kvalitní hra.

Každopádně na obalu píší, že hra obsahuje kooperativní multiplayer, ale není to vůbec pravda. To mě fakt dost nakrklo. Ona ta Best Games edice je vůbec nějaká divná. Spolu s touhle hrou jsem zakoupil ještě Kane and Lynch a ten má prozměnu na obalu v popisku překlep. Kdyby v manuálu, ale na obalu to vypadá fakt děsně amatérsky. A Ghost Recon AW nemá v krabici prozměnu vůbec žádný manuál.

JohnCZ: A vydanej patch v1.1 to nespravil ? Ale jestli si ho ještě nepoužil a jseš ve hře už daleko, tak ho nezkoušej, po patchnutí jsou prý save nepoužitelný...
Nevyřešil někdo problém s cukající se kamerou? Nedá se to kvůli tomu pořádně hrát a bolej z toho dost oči. Na silné grafice je to nehratelné, protože se to co sekundu škubne - ne hra, ale poskočí kamera, jakoby lag. Na slabší grafické kartě to je aspoň hratelné, ale stejnak je to dost nepříjemné. Na PS2 to, pokud vím, nedělalo. Je to špatná konverze?

Edit: Asi ne, na gameplay videích to jde hezky plynule.

Edit2: V jedné recenzi se o tom taky zmiňují, takže to je asi problém hry. Budu to muset překousnout.