Battlefield 3: End Game je, kdo by to řekl, poslední DLC pro Battlefield 3, přinásí totéž, co všechny předešlé DLC. Tzn. nová technika, hlavně mrštné motorky a protiletadlové HMWEE. Déle serepetičky typu pích známek atd.

Především tu máme čtyři nové kusy map, ktere se naprosto liší od B2K a Aftermath, všechy čtyři jsou totiž zasazeny do volné přírody, takže nás nečekají meštské boje v uličkách. Nebál bych se je přirovnat k mapám z Armored Kill, ovsem zde je kladen mnohem větší důraz na pěchotu. Osobně se mi tyto mapy moc líbili.

Další a autory hodně opěvovaná novinka je režim CTF, kterou zná snad každý z UT, nebo Q3:A, zde je však narozdíl od zmíněnýh v hlavně v tom, že vlajku můžete naložit do libovolné techniky, takže chvíle, kdy ujíždíte z nepřátelské báze v HMMWEE přičmž vám záda kreje utočný vrtulník a cestou zpet potkáváte spojenecký tank, který jen tak tak odrazil neprátelské BVP, patří k nejadrenalinovějším zážitům z BF3.

Dále tu máme Air Superiority, což je nechlup to samé, jako Tank superiority, jen se stíhačkami.

Kdo si BF3 oblíbil, bude se u posledního DLC velice bavit, koho BF nepřesvšdčil, tak ho nepřesvědčí už ani tohle.

Za mě rozhodně palec.

Metascore: 78

Pro: Skvělé mapy, Battlefield hratelnost, přírodní prostředí, CTF

Proti: Všechny mínusy BF3 a jeho dalších DLC