Battlefield 3: End Game

19.03.2013
26.03.2013
10.01.2017

rozšíření

End Game je pátým a zároveň posledním stažitelným přídavkem pro Battlefield 3, nesoucím se v duchu ještě svižnější akce. Především díky pohyblivým prostředkům jako je terénní motocykl a "Humvee" HMMWV ASRAD na straně USA nebo Vodnik AA na straně Ruska, obě lehká vozidla jsou vybavena protiletadlovým raketovým systémem a funkcí "dropship", jež poskytne vzdušný výsadek vozidel na přesně určené místo.

Destinací válečné vřavy jsou nově čtyři mapy Kiasar Railroad (jaro, pila blízko Iránského města Kiasar), Nebandan Flat (léto, průmyslový komplex na východě Iránu), Operation Riverside (podzim, vojenská základna v podhůří) a Sabalan Pipeline (zima, rafinérie v severozápadním Iránu blízko města Sabalan). Také přibyl jeden nový herní mód Air Superiority, zaměřený pouze na letecké souboje stíhaček a jeden znovu uvedený mód Capture the Flag.

RNDr. Gunár Pavel : Mas tam otaznik i kdyz jsis odpovedel sam .. kdyz te streli, jako zabiji tak ano respawnujes se :) kdyz jen postreli tak se automaticky lecis a pokad chces rychlejs tak, kdyz potkas medika ci lekarnicku od nej tak ti naskocou hp%

Ale je taky "realnej" mod,kde staci strela a jses jasnej v tom je podle me lepsi bfbc2

Battlefield 3: End Game je, kdo by to řekl, poslední DLC pro Battlefield 3, přinásí totéž, co všechny předešlé DLC. Tzn. nová technika, hlavně mrštné motorky a protiletadlové HMWEE. Déle serepetičky typu pích známek atd.

Především tu máme čtyři nové kusy map, ktere se naprosto liší od B2K a Aftermath, všechy čtyři jsou totiž zasazeny do volné přírody, takže nás nečekají meštské boje v uličkách. Nebál bych se je přirovnat k mapám z Armored Kill, ovsem zde je kladen mnohem větší důraz na pěchotu. Osobně se mi tyto mapy moc líbili.

Další a autory hodně opěvovaná novinka je režim CTF, kterou zná snad každý z UT, nebo Q3:A, zde je však narozdíl od zmíněnýh v hlavně v tom, že vlajku můžete naložit do libovolné techniky, takže chvíle, kdy ujíždíte z nepřátelské báze v HMMWEE přičmž vám záda kreje utočný vrtulník a cestou zpet potkáváte spojenecký tank, který jen tak tak odrazil neprátelské BVP, patří k nejadrenalinovějším zážitům z BF3.

Dále tu máme Air Superiority, což je nechlup to samé, jako Tank superiority, jen se stíhačkami.

Kdo si BF3 oblíbil, bude se u posledního DLC velice bavit, koho BF nepřesvšdčil, tak ho nepřesvědčí už ani tohle.

Za mě rozhodně palec.

Metascore: 78

Pro: Skvělé mapy, Battlefield hratelnost, přírodní prostředí, CTF

Proti: Všechny mínusy BF3 a jeho dalších DLC