Tak dneska opět slabota, asi by to chtělo, aspon 1x týdne, domluvit přesný termín a zahrát aspon v 6 lidech, aby to za něco stálo...
H34D: Nevím, jestli ti už někdo poradil, ale když zalistuješ dolů a možná o stránku zpět, najdeš to na dvou místech kde jsem to psal. Holt, ty tipy & triky a nástěnku to chce=)
Já bych po letech také zahrál, nechcete mi někdo do pošty napsat, kde se scházíte, jaký mám mit patch, na jaké nastavení hrajete apod. ? Díky
Paul von Talaczek: Jo takový limit bych taky bral=D A nejlépe začínat v době hradu.
Paul von Talaczek: A já bych si aji dal ze 2-3 hry=) Požaduji minimálně 4 hráče a nějakou podstatnou změnu (týmy po dvou by se mohly obměnit, mapa stejně tak - něco s mořem, královražda taky nemusí pořád být, mapa by někdy mohla být odkrytá...).
Ti kopiníci nám vážně zavařili ;) Já navíc pořád zápasil se zlatem, přeci jen ta jízda + děla něco stála...
Ten katapult stále nechápu, jeden mi stál přímo u brány a zůstala zavřená. Navíc si celkem jasně pamatuji, že jsem ho pocílal do rohu. Tak to dopadne, když necháte tupé služebníky bez dozoru :-)

Ještě štěstí, že mi po dvou střetech došlo vojsko i zlato a já musel přesedlat na praktičtější kopíníky.
To byla vážně parádní hra (Thellwin a Paul von Talaczek vs Javor a já); když jste se v půlce hry prokáceli tím lesem až ke mně, zničili mi tři hrady a skoro stáli na prahu mého území, tak jsem psal Javorovi, že asi končíme a on tu najednou takový obrat. Skoro jsem si až říkal, jestli na nás nechystáte nějakou léčku, ale když PvT začal posílat houfy scoutů, začalo to být jasné.

Díky všem za hru (a kolegovi za vynikající podporu - skoro bych mu až mohl odpustit ten rozložený katapult, co nechal v mé otevřené bráně, kterou ke mě následně vnikla jízda :-) ), takhle dobrou hru jsem snad v AoE2 ještě nezažil.
Příště asi budu muset být v početnějším týmu, aby se ty síly trochu vyrovnaly :)
Say: To pouzivam, ale vic jak 4 skupiny rozumne nedavam. A WS mod nepotrebuju, nemam WS displej :)
Garion: Používej zkratky Ctrl + číslice=) A Widescreen mód. MCZ se očividně osvědčil.
Ale priste uz nehraju na 150 ani na vic :) To uz se vzhledem k tomu, kolik jednotek se da vzit najednou do grupy, neda rozumne ukocirovat.