Já bohužel nebudu moct. Zapomněla jsem, že se dneska ještě musím podívat na záznam přednášky z minulého týdne, protože zítra je na to navazující přednáška. Která je v 7 ráno, takže musím jít brzo spát a tudíž už dneska nic jiného nestihnu. Tak příště.
Povedená hra, konečně jsem se dostal k vytvoření armády (i když pozdě).
Thellwin: Já tu mám ADSL od O2, ale minulý týden tu v ulici trochu blbě couvala Avie a utrhla celé telefoní trafo, tak čekáme, až se tu někdo objeví a dá to do kupy :)

fajn, Hamachi pracuje, naposled jsem ho používal před 2 lety při turnajích v HoMaM III :-) AoEC nainstalováno, patchnuto... tak někdy nashle při hře... btw. Cataphracts rulezz :-D
Tak připojení by snad už mělo být v pořádku. Za včerejšek se samozřejmě omlouvám. Víc mě ale zarazilo, jak moc jsem AoE zapomně hrát, dnesk ráno jsem si to pokoušel osvěžit, tak snad by to také mělo být lepší.
Rád bych se znovu připojil, aspoň na zkoušku, kdybych zase lagoval tak odejdu.
Thellwin: já jsem tedka připojenej přes Ufona, čili přes den ani pomyšlení, že bych něco hrál :D ale večer a v noci mi to jede celkem ok... na Bnetu ve W3 mám ping kolem 40-90ms a hraje se v pohodě.

btw. jestli budete dneska hrát nějakou hru po osmé večer, určo se připojím...
PvT - jen to ne, včera Marles lagoval a byla to tahovka ... ale jen se přidej, aspoň nás bude víc :)
Safra, tak to se trapně rozmejšlím, že bych se občas přidal :-D Jsem si vždycky hrál doma jen FFA proti AI, a tohle by nemuselo bejt špatný... jen doufám, že mi nebude moc lagovat připojení ;-)
Odsud stáhni, nainstaluj, zvol si přezdívku a pak už by mělo jít se připojit do sítě:

Název: Databaze-her.cz a heslo je přezdívka admina DH.

Pak už v AoE2 vepiš v TCP/IP připojení IP adresu toho, kdo zakládá hru.

Btw, kdy dnes chcete hrát? Mě se to dnes hodí jen v rozmezí 14:00-16:30. Nebo pak v noci.
Dá mi niekto popis k tomu Hamachi, hrával som to iba cez zónu.
My ve trojici hrajeme přes Tunngle AoM a pecka, kdyby se někdy někdo chtěl přidat, budeme rádi.
Ok. Já si to loni koupil a udělal celých 7 misí, anžto to opravdu není můj šálek čaje a Age of whatever jsem nikdy neholdoval, ale nikdo se mnou jiné(mé oblíbené) RTS hrát nechce.
Garion: Jak říká Drolin... Ze začátku všichni řeší nastavení a připojení, teď už to bude svižnější.
Say: Tady nejde o to, ze musim mit zalozeno (beztak jsem porad alttabnuty), spis o to, ze si to vzdycky naplanuju, abych byl pripraven vcas a necekalo se na me, a potom se ceka pul hodiny na nekoho jineho :) Ale tak snad uz to ted bude lepsi, temer vsichni, kdo chteli hrat, uz maji nastaveno.
Garion: Nech zakládání na někom jiném, hned budeš mít pár minut navíc=)
Say: Aktualne nemam cas na x hodinove seance :) Proto me taky vzdycky stve, kdyz se pul hodiny schazime :)
Pardón pánové, včera v tom stavu bych raději nesáhl ani na myš (když by se mi to povedlo). =D

Garion: No dyť. Co já to vždycky hrával tak to minimálně na 2-3 hodiny bylo. S tebou je to šíleně naspeedované (když vidím to tvoje rostoucí skóre vždycky v rohu).

Ebb: AoM bych možná také dal, ale muselo by nás být víc. Ale AoE si s námi rozhodně zahraj!
AoM mě nebaví.

Kdyby někdo chtěl zahrát dneska, tak klidně (ale s lepším rozdělením do týmů) :)
Na Hamachi byl v poho, takže netuším, proč tak lagoval, ale ke konci hry už to fakt byla tahovka :)
No hlavne, Marlesi, propriste si sprav to pripojeni :) At zase nehrajeme tahovku :)
Dneska jsem dostal na prdel :)

Ale tři najednou nedám, Marles sám sebe prý překvapil, jak je slabý. A rushování já nemám rád a ani to neumím, abych otravoval už ve feudalu. V impu už je to pak jasný, poměr 3 ku 1 se těžko poráží, buď si zruším eko a nebo mám malou army, obojí je cesta do pekel :(