Jo, je to bohužel tak jak píše User47 a jako by nestačila sprasená grafika hry, přidávaj se i problémy se zvukem - ze začátku hra jede normálně, ale později v kariéře (asi od rozjezdu WRC2) začne vypadávat zvuk, většinou po dojetí erzety a dál zvuk ve hře nefunguje až do restartu hry! Na netu se to tenkrát řešilo celkem dlouho a údajně jediný řešení problému se zvukem bylo nastavit v grafice hry 59Hz! (ne 60, 59). To jsou fakt lemplové to Milestone, ještě jsem od nich neviděl jedinou hru, kde by grafika makala normálně jako např.u Codemasters. To je pech, že zrovna takoví matláci maj licenci na rally, jinak by to šlo, u WRC her od nich mě fyzika baví, pokud jde ve hře zprovoznit volant, tak je to zábava, stejně tak se to dá hrát na klávesnici jako zábavná arkáda, ale to zku*venou grafikou to vždycky zabijou. Tahle čtyřka vypadala už celkem nadějně, grafika sice nic moc, ale už se mi to celkem použitelně hejbalo na zamčenejch 120fps (jakýkoliv jiný nastavení bylo více či méně horší) a když jsem rozjel kariéru, dorazil to zase ten zvuk. Ještě že teď už dělaj WRC hry Kylotonn, to je uplně jiná liga než ti italští amatéři.
Mimochodem, v několika ohledech je to technicky dost zmršený.

- Pokud zapnete vsync, hra uzamkne framerate na 30fps, čímž se z toho z nějakýho záhadnýho důvodu stane téměř neovladatelná slideshow.

- Pokud vypnete vsync, framerate vyskočí, ale objeví se hromada dezorientujícího screen tearingu.

- Pokud zapnete antialiasing, framerate taky padne hluboko pod 60fps

- Pokud vypnete antialiasing, vypadá to trochu hnusně a třepetající se hrany na horizontu jsou dezorientující.

Řešením těchhle dilemat je potlačení nastavení hry a vynucení normálního vsync v kombinaci s uzamčením frameratu na hodnotě refresh rate monitoru skrz ovladače grafiky. U mě se bohužel ani standardní vsync z crimson driverů moc nechytala, pomohlo až její vynucení skrz Radeon Pro. Tam jsem si nastavil i normální funkční antialiasing a pár dalších věcí, takže už to mám ve stabilních 60fps, vyhlazený a bez screen tearingu. Bez tohohle vyladění by se to hrát vůbec nedalo.
Rozehrál jsem to a dobrý to je. Vlastně mi to přijde úplně stejný jako první díl, kterej jsem hrál před časem. Je na tom znát určitá budgetovost, tratě vypadaj trochu směšně a ovládání je až moc arkádový, ale v porovnáním s Dirtem 3, se kterým jsem teď nějakej čas strávil, je to poctivostí, promyšleností a celkovou zábavou někde jinde.

Vůbec WRC od Milestone je podle mě jedna z nejpodhodnocenějších herních sérií.
Demo vidím na Xboxu, furt mi to tam nabízí ke stažení.
Vás ta hra vážně baví jo ?
@becki_tu (28.10.2013 21:31):
Dirty jsou super, ale ty kratounke erzety.... Skoda, ze Kubica uz nesedne do formule, kdyby dostal kloudne auto, jeste by jim ukazal.

Takže to vypada, ze do toho zase pujdu, jine WRC se sstejne na pc nesezene :)
@MarezCZE (28.10.2013 21:19): Ovládání je pořád takový gumový, ale když se pohraje s nastavením, tak se to dá. Jinak graficky je to cca stejný jako WRC 3. Jinak mě trochu zaráží to, že každou erzetu vyhrávám tak o 10-30 sekund :) A to i teď v kategorii WRC2, kde jezdí třeba Kubica... :D

Co se týče ovládání, jízdního modelu a reálnosti povrchů tak tam u mě pořád vedou DIRTy, ačkoliv tam je klasické rally jen jako doplněk.