@Drolin (18.04.2014 15:41): Aha takže ta věta o tom, že podpora na windows přichází až teď, se netýká prvního dílu Journeyman Project , ale tohoto Pegasus Prime. Možná by to chtělo nějak přeformulovat takhle je to matoucí, teda minimálně mě to zmátlo dokonale, a říkal jsem si sakra vždyť první díl na Windows přece vyšel. ;-)
@Crash (18.04.2014 15:29): Toto je pouze na Mac OS vydaný remake (a ano, první TJP měl i jiný remake nazvaný Turbo :).

Po vydání TJP2 se v Presto rozhodli převést TJP do moderního zpracování vycházejícího ze dvojky, na pc by další (druhý) remake působil zvláštně, a tak ho tvořili pro Segu CD a PSX (a bokově i Mac) s očekáváním proražení i na konzole. Kvůli komplikacím a neshodám ale Pegasus Prime vychází jen na Mac (a stává se tak jednou z těch velmi raritních adventur na něm, podobně jako Chu-Teng) a pro většinu fanoušků sérii se stává takovou nikdy nehranou zajímavostí. V Prestu se pak dočkají a vydají Myst 3 na PS2/Xbox, ale nepočítají se zcela odlišným publikem, které tradiční adventuru zdaleka tolik jako u pc komunity nepřijeme.

Před pár lety se fanoušci pokusili převést Pegasus Prime na ScummVM (nyní nevím, zda úspěšně), a v Presto si toho všimli a kvůli stálém zájmu v tomto roce konečně Pegasus Prime portovali i na Windows.
Jak mám rozumět tomu popisu, že "podpora pro OS Windows přichází až v roce 2014"? Co je potom tohle, respektive tohle?