@Pralev (20.09.2022 21:09): jo, to vím, tu i mám. I když jsem si před lety nahrál české lokalizační soubory do té anglické verze, která na Steamu byla.

Já to vzdal někde u ufa, kam jsem se teda po svým prvním pokusu dostal při druhém hraní a upřímně nevím, jestli bych se tam dokázal chytnout takhle po letech z ničeho. Protože rozehrávat to úplně od začátku se mi upřímně taky moc nechce.:-D
@veselykralicek (20.09.2022 19:28): Tak to mě těší, že takhle motivuju :-) Nejsem žádný hardcore pařan logických her, spíš naopak, můj žánr jsou RPG a strategie, a FF2 jsem dokázal s trochou nasazení dohrát během asi 2-3 měsíců komplet, všechny místnosti se všemi hvězdičkami. Uznávám, že ty poslední místnosti s hvězdičkami jsou už fakt dost hrozné (bez hvězdiček to jde, to dá imho s trochou snahy a času prakticky každý), tam si pamatuju místnosti, kdy jsem na to třeba 2 večery po sobě bezmocně koukal a nechápal... než mě osvítilo :-D

Mimochodem na Steamu už je nějakou dobu i původní česká verze.