Hmm.. že bych to taky sfoukl před dvojkou ještě aspoň jednou. Tentokrát na PC a bez černých pruhů... láká to dost. A hlavně jsem nedohrál DLC.
@Drolin (19.06.2017 10:56): To mi přijde vždy zvláštní - hrát něco úplně neznámého (i klidně špatného) jenom kvůli další čárce v pofidérní databázi před tím než znova dokončit něco osvědčeného (kvalitního). S tímhle přístupem radši nechci vědět, jak to máš s holkama...nebo vlastně chci!
@Bodkin (19.06.2017 10:07): To mi přijde vždy zvláštní - hrát spíše něco již známého (i klidně oblíbeného) znovu před tím dokončit něco co je poprvé. U mě je i faktor, že bych nemohl hru hodnotit zde třikrát, tak si ji prostě nezahraji.

@kuler91 (19.06.2017 10:07): Také to tak mám. Proto různé NG+ a další výhody hraní podruhé nechápu a ani mě nijak nemotivují do hraní znovu.
Napodruhé je to úplně jiná hra. Při rozehrání NG+ úplně zmizí stupidita rpg vopruz systému. Kdyby to tak každý rovnou rozehrál, tak bude mít hra mnohem vyšší hodnocení.
Ok, tak jsem to potřetí dohrál a měl bych tomu zvednou hodnocení. To co jsem psal v komentáři na první hraní pořád platí, jenže když jsem si to pustil znova s tím, že vím že to tam je, tak mi to už tolik nevadilo... a ta atmoška a šecko je suprová.

Takže 65 -> 75
Nečekal bych že zrovna TEW2 bude mít jeden z nejlepších trailerů co jsem za posledních pár let viděl, ale stalo se.
Tak The Evil Within mám konečne práve rozohratý. Zatiaľ rozporuplné dojmy. Prekvapivo dosť ťažké (hrám tú vyššiu náročnosť) a postupujem len nejako pomaly. Atmosféra dobrá, len akurát na Silent Hill to teda nemá.. Príbeh typicky japonsky zamotaný, to mi nejak nevadí, len stealth prvky moc nemusím. A občas sa mi zdá, že tá brutalita je trochu samoúčelná. Uvidím ďalej v hre, som asi len v prvej štvrtine.
U mňa bol síce prvý The Evil Within najslabší Resident (a nielen preto, že to nie je Resident :) ), ale stále proti dvojke nemám vôbec nič :)
Nice, nejen wolf, ale i dvojka TEW opět od Mikamiho. TEW byl nejlepší Resident Evil, snad se to dvojka podaří podobně.
Co jsem se díval na achievementy na steamu, tak je tam dohrání bez jakéhokoliv upgradu a dohrání za méně než pět hodin. Jen by mě zajímalo, zda achievement dostanu i při dohrání New game plus, kde už mám vše upgradované na úplné maximum. To bych vlastně nic vylepšovat nemusel :-)) A i když běžnou herní dobu mám nějakých 13 hodin, tak za ty tři hodiny by speedrun podle mě šel udělat. Přemýšlím, zda to vyzkoušet nebo se na to vykašlat. Přece jenom už to páté dohrávání člověka nějak ničím nepřekvapí.
@Bodkin (18.07.2016 17:11): Nechutné :O

Hrát se má ve svátečním, umytý a navoněný, s patřičně vypjatou hrudí a přímým a rozhodným pohledem za klidu, nejlépe kolem 23 až 2. hodiny raní v dobře větrané místnosti!
@Jack_Dark (18.07.2016 13:24):
1) Atmosféra
2) Teď už mě to tak nesere, protože jsem věděl do čeho jdu.
3) Je to místy nefér těžké, na což mám občas chuť
4) Chci dát konečně i DLC, protože mě to zajímá
5) ečívmenty
@Jack_Dark (18.07.2016 11:52): Všechny tělní otvory mi pořád krvácí, tak jsem se šel trestat jinak.

Konečně se mi podařilo ji pokaždé trefit ohněm, pak jsem do ní vysázel veškerou munici a pořád nebyla mrtvá. Tak jsem utekl.

Ale tenkrát na casual jsem ji dal 'docela' snadno.
Už druhý den se snažím zabít Lauru na Survival obtížnost. Stále se to nedaří. Ten její onehitkill je totální bullshit.
Koupena krabička za 200,- wuíí. Mám radost. Pak pořeším DLC, ale docela se těším a znovu-zahrání.
@Paul (13.06.2016 16:32): Jako jo. Ale to jsou adventury. Na outlast 2 se tesim. Ale ja chci neco jako evil within. Japonsky twisted story a zbrane. Silent hill. Resident evil. Evil within. Deadly premonition

Tech first person horroru je hodne a jeste vic indie titulu nebo modu.
Toz co, koupim na PC jednicku. Chybi mi neco z horroroveho zanru. Cosi se na nej ted sere.
Jak to je s 2? Pokud ted nebylo nic ohlasene tak smula? Nebo to jeste nebyla ta chvile? Ja nevim jak E3 funguje..jestli uz je po tech ohlasenich a je teda jen ten Prey a Dishonored 2..nebo hlavni program teprve bude.
@Bodkin (30.04.2016 14:42): Ja som to kúpil na kinguin.cz za 14 eur spolu so všetkými DLC a samotná hra stojí 6 eur. Ale sa mi zdá, že Ty tam nenakupuješ. Atmoška je prvotriedna to jo, ešte stále ma mrazí od tej pavúčej ženy :)
@Bodkin (30.04.2016 14:19): No sám som bol prekvapený ako som sa dobre bavil celú dobu. Jasné, boli momenty čo srali aj mňa, niekedy je to dosť frustrujúce, chaotické alebo občas niektoré mechaniky nefungujú tak úplne ako majú, ale celkovo to bol veľmi kvalitný horor. Nenudil som sa ani chvíľu za tých skoro 20 hodín.

@BINGMAN (30.04.2016 14:30): Asi najskôr ešte prejdem DLCčka na Evil Within, stále z toho ešte nemám dosť :)
Čvachtavý, nepredvídateľný, hnusný, zákerný, dlhý a napínavý horor. Bavil som sa náramne dobre.

Ten moment keď si prepichnutý hlavný hrdina, ktorý sa poriadne nevie hýbať a už si po neho ide obrovské monštrum zoberie do rúk raketomet a začne ním bombardovať toho veľkého zmrda, uff, usmieval som sa jak blázen, cool :)