Moje máma je blázen do upírů tak byla nadšená když zjistila že dávají nějaký horor. No ale jednalo se o honkongskou produkci, jsme se málem udusili smíchy jak tam skákali na místě. Teď koukám že ve hře je to podobné:) Nevím jestli je to překladem nebo prostě upíři v Asii už takoví jsou.
@Jack_Dark (02.10.2013 12:06): Tak to je tvůj názor, mně se to ve Streets of LA líbilo a než vezení se na zombie vlně to vidím na návrat k duchu prvního dílu, který by přišel tak jako tak, nezávisle na zombie módě. Takže toto tomu vyčítat mi přijde jako blbost.

@Strady (02.10.2013 12:10): To je pravda, čínský drak byl lepší, nevím, co na tom komu vadí. Snad v každém čínském klasickém filmu tohoto ražení se něco takové najde.
@Jack_Dark (komentář): Zombie? Opravdu? To může říct snad jen člověk, co nepřišel do kontaktu s předchozími díly True Crime, kde tyto čínské fantasy legendy jsou součástí hlavní dějové linky.