Sleeping Dogs: Nightmare in North Point

30.10.2012
14.10.2014

rozšíření

Nad městem se stahují mračna. Město je odklopeno invazí upírů, démonů a duchů. Weiova přítelkyně, Not Ping, byla unesena jedním duchem z bývalého Hong Kongského gangu Big Scar Wu. Wei Shen nyní čelí výzvě mnohem zlověstnější než kdykoliv předtím. Chce-li zachránit svoji přítelkyni a Hong Kong, musí se více naučit o černé magii a její síle, aby dokázal porazit armádu temnot a poslat ji zpátky do pekla jednou provždy.

Přídavek Nightmare in North Point je v pořadí prvním příběhovým DLC do hry Sleeping Dogs. Kromě nových misí přidává i nové zbraně a bojové chvaty.

Moje máma je blázen do upírů tak byla nadšená když zjistila že dávají nějaký horor. No ale jednalo se o honkongskou produkci, jsme se málem udusili smíchy jak tam skákali na místě. Teď koukám že ve hře je to podobné:) Nevím jestli je to překladem nebo prostě upíři v Asii už takoví jsou.

Čínští bubáci, démoni a upírské zombie které skáčou jak námesíční klokani. Wei má zkrátka smůlu a místo příjemného večera s dívkou, ho čeká noční můra s nemrtvými a záchrana města.

Autoři vzali oblíbené zombie téma a naroubovali to do hry která se brala vážně, nyní ale toto DLC působí směšně. I když hráč příjme tento fakt a přistoupí na tuto hratelnost, zjistí že hru okleštilo toto téma opravdu hodně. Přestřelky jsou prakticky pryč, auto se využije jen na přesun mezi bodem A a B, a hlavní náplní bude tedy mlátit nemrtvé a démony. A ani tato kratochvíle není nijak zábavná oproti bojovým scénám z původní hry. A vedlejší úkoly? Vymlátit samozřejmě další bubáky a zachránit nebohé lidi u kterých hopsají.

Toto DLC je zkrátka čistý průměr, ničím nezajímavá šeď, která je kalkulem a snaží se svést na zombie vlně.