SKYE

18.07.2020

freeware

SKYE je relaxační letecký simulátor od studentů z nizozemské Breda University of Applied Sciences. Ve hře ovládáte hydroplán a plníte úkoly pro obyvatele fiktivní ostrovní země někde uprostřed moře, kde se nachází několik vesnic, majáků, ruin či útesů, které pro hráče představují překážky při plnění povinností. Úkoly se vesměs sestávají z činností jako vyzvednutí či doručení zboží, sestřelování balónů a terčů či doprovodu lodí a lze je aktivovat v místním přístavu. Mimo úkoly jsou k dispozici i nepovinné závody s časem a samozřejmě i dva druhy collectibles.

@Fritol (27.02.2023 14:23): já hraju Graveyard Keeper a je to úplně debilní :)) ale je tam pár fajn nápadů, které jsem v AAA hře taky nepotkal. A říkal jsem si přesně to samé - kdy se sakra začalo dít, že místo her jako Black and White začaly vycházet uniformní AAA hry (a je úplně fuk jestli je to ubi nebo cokoliv jinýho)... a nikdo mi nevymluví, že se to zlomilo na začátku milénia. A od roku 2010 už to jde jen do prdele (čest výjimkám).