Sherlock Holmes: Trap for the Hunter

Detective Holmes: Trap for the Hunter. Hidden objects. 探し物

29.10.2013
23.03.2018
06.04.2018

Další z řady hidden object her od studia Crisp App. Ve hře je celkem 31 více či méně obtížných úrovní, kde je třeba najít požadované předměty, hledat rozdíly mezi dvěma obrázky či otáčet částmi obrázku do správné pozice.

Mezi úrovněmi je vyprávěn příběh o tom, že někdo ukradl cenný exponát ze sbírky Lorda Crowleyho: třetí oko indické bohyně smrti Kálí. Případu se ujímá světoznámý Sherlock Holmes, kterého společně s doktorem Watsonem pátrání z Anglie zavede až do daleké Indie a tamějších starobylých chrámů.

Další z mnoha hidden object her, které jsme hráli společně s dcerkou. Jak už je u těchto her zvykem, příběh jsme zrovna moc dvakrát nevnímali a to jednak proto, že jeho znalost není k hraní vůbec potřeba a taky proto, že je hned z úvodu jasné, že se opět jedná kvalitativně o velmi slabou omáčku.

Co se týče hratelnosti, tak klasika. Nejvíc nás bavilo hledání předmětů, naopak nejhorší bylo hledání rozdílů, které nám dávalo docela zabrat.

Na závěr musím citovat sám sebe z komentáře k předchozí hře od tohoto vývojáře. Hru můžu doporučit pro oddech od větších titulů nebo pro hraní s dětmi.

Pro: Hledání předmětů

Proti: Příběh, hledání rozdílů