@MistrH202 (12.08.2014 14:13): šak jasné, sice sem do té doby nevěděl že nějaká Sacred série existuje, ale přesto to bylo jen mé očekávání kvůli kterému to tady shazuju, přeca su totálně neobjektivní, že ? ;-)
To chce myslet než někoho z něčeho obviníš :)
Cože?? Jen 27%? Tak hrozný to bejt nemůže ne. Grafika pěkná a podle místního gameplaye to vypadá na oddechovou rubačku.
Mně se Sacred 3 fakt moc líbí a mulťák je pecka. Jako rpg hráč si dnes nemůže stěžovat! Nových kvalitních rpg je kvantum. Rozhodně je z čeho vybírat!
@Ebb (11.08.2014 09:39): D2 myslíš Diablo? Na diablovky mám dost vyhraněnej názor (negativní) a dle mého ani nepatří do cRPG. To sam Dungeon Siege, kteér jsem hrál cca 30 minut a znechuceně to demo odinstaloval. Fable? Slabota, vážně. Anachronox se jediný vymyká a ten to těžko zachrání.
@Matthew.J (11.08.2014 07:28): Holt hvězdný roky! A protože podle Ebba se to od roku 96 pořád zlepšuje, nedovedu si už představit, v jakým bahně to muselo bejt před rokem 96...ještě díky za těch 20 let neustálého zlepšování!! :)
@Ebb (10.08.2014 13:52): Tak třeba
2000: BGII, IWD, Diablo II, MM8, FF8, VTMR
2001: Arcanum, DII:LoD, Gothic, Anachronox, Wizardry 8
2002: Morrowind, NWN, IWDII, Dungeon Siege, Arx Fatalis
2005: KotoR II, Fable, Dungeon Siege II, Bard's Tale
@Ebb (10.08.2014 13:52): Je to tak. A podobná situace je i u adventur (které tento rok sice mají slabší), ale ten nárust počtu kvalitních her v daném žánru (oproti 02-10) je zcela patrný.

A stejně je tomu u RPG, kde je to možná ještě patrnější.
@Borghal (10.08.2014 12:05): To sů ty které byly tak dobré/zajímavé a označitelné jako mainstream, že jsem si jich vybavil z patra. Vycházajů pořád nové a zajímavé RPGčka. Nové MaM, Divinity, Mass effecty, Southpark, Dark Souls, Grimrock, Shadowrun Returns a bude toho nejspíš ještě víc. Taky je na cestě Sui Generis a další KS věci (Kingdom Come, Torment, Eternity).
Co z toho patří do mainstream scény asi nedokážu posůdit, ale jako mrtvý žánr mně to nepřijde ani v rámci tej mainstream scény natož pak mimo.
Čo to trepete, nikdy sa RPG nedarilo tak ako teraz. Shadowruny sú kde? Wasteland 2, Conquistadors, Legend of Grimrock, Might Magic Legacy, Original Sin, Risen, Banner Saga ... dobre aj Witcher, ... nestíham to ani hrať. Sťažujte sa skôr na roky 2004-2008 kedy nebolo skoro nič a vypadalo to že FPS a action adventure zhltne celé RPG.
RPG žánr je v mainstream herní scéně prakticky mrtev. Zato dnes každá hra má tzv. RPG prvky - čti nějaké to levelování či odemykání věcí. To už si ani nezaslouží zmiňovat.
@Lario (06.08.2014 12:15): "Oficiálně sice jde stále o akční RPG "
Kde je to RPG teda ? ;-) To je vcelku jedno jestli se to vědělo nebo ne, ta hra je prostě taková jaká je, tím myslím že nějakých pár procent hodnocení dolů co jde na vrub zklamaným hráčům se na výsledku moc nepodepíše.
Vypadá to na smrt jedné značky. Ne že by mi to bylo líto, Sacred byly pro mě vždy strašně nezajímavé.
Já byl převelice spokojenej, svižná akce, atmosféra lepší než v diablu 3. Po novém EverQuestu další skvělé next gen rpg.
Grafika je pěkná, mít to jinej název, tak proč ne, ale vydávat tohle za pokračování Sacred, nebo tomu říkat RPG, to autoři stříleli hodně mimo. Škoda, na Sacred 3 jsem se těšil :(
@Thorar (04.08.2014 14:29): ano ta hra je dělaná na gamepad, tady se bavíme o PC verzi (a očividně neododělku s problémama).

Nikomu to neberu, někoho baví zběsile pobíhat v aréně a v koridorech bez účelu (a kompletně bez odměny a progressu), jako odpočinková hra po práci proč ne, ale za takovou cenu ? ani nápad ;-)
Ta hra je špatná. Ale zase TAK strašně špatná, jak se do ní všichni pustili, není. Spíš je to davová hysterie. Kdo můžete, hrajte s gamepadem, ta hra je pro něj vyloženě dělaná.
@Arc (03.08.2014 22:20): 4/10 za zmrvení značky ? Autor asi nemá city. A nehrál jedničku a dvojku. Každopádně můžu se pomýlit a nemusí to být taková sračka než to je . I když to, že zabili serii, mi nenechá spát.
Tak já nepotřeboval recenzi z games. Já už to věděl dávno, co jsem četl zahraniční kritiku od hráčů a nepodplacenejch recenzantů.
Právě sem jdu od Total Biscuita, že prý je to sračka. Dammit, milovala jsem jedničku :/
Sacred 3 je totální šitka?

A v čem je tedy rozdíl od předcházejících dílů? :P
Keď sa tu už riešia žánre, bolo by vhodné dodať, že všetky predchádzajúce prírastky do série Sacred sú zase klasifikované ako čisté RPG, čo asi taktiež nebude tak celkom pravda :)
Zatím podle 8 recenzí, co jsou na gamerankings to má 67% ... uvidíme, jak se to vyvrbí.
Pro mě je to šok. Ještě ta cena.. Každopádně konečný verdikt až to mile rád ukradnu těm nemehlům. Dvojku jsem fakt milovla mám jí, jak krabicovku tak na steamu. A říkám si.. Jo to bude něco nového :D.. Ale nemyslel jsem to, že to tak poserou.. 5íkám VZali to deepaci a chtěli z toho něco vytřískat.. Každopádně z videi mi to připadá, jako nekonečný labirint.
koukám na to video a potvrzuje se všechno o čem sem mluvil, boha jeho to bych nekoupil ani kdyby to stálo 10€ček, poslední 2 roky samé zklamání z her na které sem se těšil nebo vypadaly zajímavě...
Kto ma pozna vie, ze som sa ochotny (obcas) hadat na temu ci je Diablo a pribuzni RPG. Ale z tejto hry zobrali aj ten skill tree aj loot aj vsetko, cim by mohol niekto argumentovat (a v pripade Diabla casto argumentuje) za to, ze je to RPG. Tu nie je takmer nic. Fakt z toho ostala len cista rubacka.
@MickTheMage (01.08.2014 18:07): nejde o to, kdo to zase schvaloval nebo přidával; spíše o to, co říkaly všechny články a dostupné zdroje v době před vydáním...(a to i zcela nedávno, když se podíváš, kdy byla hra přidána).
Jestli se současná skutečnost liší od toho, co je psáno, není jistě problém provést úpravu :-)
@HELLER (01.08.2014 09:25): Poslední díl vydali totálně nedodělanej. Vydali to s tím, že jim došli peníze.
Je to těžký, když člověk pak vidí, jaký maj luxusní kanceláře vybaveníčko a ruzné píčovinky.. Takové křeslo za 30 000 což je běžná cena. Stravování nesmyslné bonusy. Proplácená cesta a tak.. A pak ti říkaj, ale dělali jsme 12 hodin denně. To se pak podepíše.
Co jsem viděl gameplay záběry, tak je to otřesné :/
Vzpomněl jsem si na hru Stronghold .. jak jednička byla super a s každým dalším dílem větší a větší odpad.
@Arc (01.08.2014 08:51): To mi ani nepovídej. To je nějáká moda poslední dobou ? Pak prijde dlc, ze si koupis inventar.. a za 20 euro moznost lootu.. :D.. Takze klasika znacku zabili a snazil se z ni vytrískat penize.
@FildasCZ (01.08.2014 08:12): Já sem koukal na steam review, a fakt to prej nemá loot/inventář, nevím co je na tom pravdy, já to chtěl zkusit, ale jestli tam tohle není tak ta hra vůbec nemá smysl :D
Jinak poslední dobou Deep Silver vydávají jednu katastrofální hru za druhou...

EDIT: a prej je to děsně lineární, koridory tě vedou do arén a pak je zas koridor, to jako fakt ?:D
@Arc (01.08.2014 06:26): To se musím podívat to by byl neskutečný fail rpg bez inventáře a lootu ?
Fuck of deep silver ! Takže hru úplně zabili. Tohle je moc ... Zabít celou serii.
To si musím upirátit. Podle videí to vypadalo dobře..
Takže dlc za 5 euro 4 mise za další eura jedna postava a za jedno cele euro jeden predmet..
Prej tahle gamesa nemá inventář/loot ? tak jaký je důvod vůbec se o něco snažit potom ale ?:D
To jsem zvědavý, jak tato hra ve skutečnosti bude dobrá / špatná .. celkem se toho obávám.