Vzpomínám si, že jsem kdysi v pravěku četl i rozhovor s tvůrci, kteří povídali o svém vztahu k Novému Městu a proč se hra odehrává právě tam. Proto mi slovenský tvůrce vůbec neseděl... Ten rozhovor ale nějak nemůžu nikde najít.
Zeditoval jsem to a dal tam Vochozku, ve hře, obalu ani manuálu jiné logo není. Riki byl jen distributor na Slovensku.
@Pluto (14.04.2019 20:15): Mrkni sem do zajimavosti, jsou tam credits. S tim Michalem Jandackem jsi mel pravdu, ale otazka je, zda to stvorili pod hlavickou nejaky firmicky, mozna by se to vyresilo tim, ze bychom tu hru spustili a mrkli co tam je krome Vochozka Trading jeste za logo, ovsem Riki se zda byt fakt mimo, to byl snad jen nejakej dalsi "distributor", proc by to vyvijeli Slovaci?.:)

To uz by bylo presnejsi tam dat primo Vochozka trading.
@90210 (14.04.2019 19:57): No, já jsem se koukal na wiki a ta uvádí jako zdroj DH :-) Tak jsem se hecnul, prohledal skříň a našel krabici, kde ale nic není. Tak jsem vytárhl starší kufřík s manuálama a taky nic. Dokonce jsem našel i tři originální diskety, ale nemám po ruce přístroj, kam bych je mohl strčit. Tak jsem si "zbaběle" stáhnul verzi z netu a pustil si credits. A tam našel tohle.
@Pluto (14.04.2019 19:50): Klidne to zedituj. Uzivatel, ktery to nahazoval, nejspis koukal na wiki nebo jiny weby jako Oldgames, vsude se uvadi Riki, takze tezko rict, ale pokud mas lepsi zdroj, tak to muzes zmenit.
Kde jste přišli na to, že hru vytvořil Riki? Podle mě ji pro Vochozku vytvořil Michal Janáček, jeden ze spoluzakladatelů Pterodonu.
@Fingon (komentář): Hudba na piratovi nejde - jediný spôsob ako ju rozchodiť je hrať to cez origo. O nič si neprišiel - sú to také krátke SB 1.0 midi melódie, ktoré si nikdo ani nevšimne.
No já marně hledám práci a času mám přebytek - na na filmy taky nemůžu pořád koukat. Navíc mám pro historicko-kritické hodnocení českých her tak říkajíc školy:-P
Fingone, ty to s těmi českými hrami myslíš opravdu vážně :-) Já mám na ně taky hroznou chuť, bohužel teď nemám vůbec čas...