Chlapci, teď jsem koukal na gameplay green bridge na overkill 145+ a ty týpci to parádně vochcali :D když pilot říká, že dává druhej pokus, tak už šli napřed, aby se vyhnuli tomu návalu u vchodu věže. Že nás to nenapadlo taky co? :D video
@M.a.t.t. (03.11.2014 09:16): Já měl včera prst v nose :) společně s Vicem, Stradym a kristem jsme to zvládli levou zadní. A easy právě jde jen v bance a snad v těch ulicích, pak už je to nemilosrdná normal.
@kristmeister (komentář): "proč když se někdo připojí do hry, tak se hra pozastaví a počká na nějakýho i třeba dementa s extra pomalým netem?"
ehm :)

Jinak já si představoval trochu jinou hru, skutečnej coop. Tohle je takový střílej po všem, co se hejbe a kryj si prdel, protože je jich všude děsná kopa.
Ale při misi v bance jsem taky zezačátku umíral a nezvládal a teď to dáváme s prstem v nosem, podle mě to tak bude i u dalších misí. Časem. Možná.