Old World Blues

17.02.2018

freeware
totální konverze

Old World Blues je totální konverzí pro válečnou 4X strategii Hearts of Iron IV. Jedná se o modifikaci zasazenou do universa Fallout, konkrétně americké pustiny roku 2275.

Modifikace zcela předělává technologie, doktríny, typy jednotek (nově 34 různých druhů) a vybavení v souladu s Fallout universem. Hráč se může chopit frakcí známých her jako NCR, Caesarova legie nebo některou z kapitul Bratrstva oceli anebo těch vytvořených pro účely módu obývající Kanadu a Mexiko. Mód aktuálně nabízí 92 unikátních stromů fokusů pro jednotlivé národy, 10 nových pro loutky velkých frakcí a 5 generických dle typu skupiny jako nájezdníci, kmeny, kmeny Utahu, osadníci a národy z vaultů. Samozřejmostí je komplet nová, tematická grafika.

Menší tip pro všechny, kterým se nechce načíst mód a furt je to háže do základní hry. Pokud máte na workshopu odebírnou i starou verzi modu Legacy, tak se odhlašte od jejího odběru a nová verze by měla už začít fungovat. Mě to třeba pomohlo. Vím, že to zní divně, ale ten Paradox Launcher je prostě jedna velká nefunkční kopa hnoje. A kdyby to i tak nefungovalo, tak vývojáři doporučují i další postupy.