Inak ťažko hodnotiť ten počet lokácii, si vezmi, že 90% adventúr má jedno-dvojobrazovkové lokácie zatiaľ čo toto malo voľný pohyb a lokácie výrazne väčšie, skladajúce sa z viacerých chodieb/miestností atď.
Jo to by mě taky zajímalo jak ten puzzle šel v The Dig vyřešit bez návodu :) Nebo třeba to chytání krysy bylo na dlouho.

Btw, zahraj si Normality znovu a uvidíš. Tipuji, že ho za pár dní dokončíš.
4Drolin - Full Throttle jsem dal za vecer, The Dig je tezkej jako prase (excuse my language) a Normality taky vydrzi mnohem dyl, nevim. Snad jedine s navodem (ne ze bych ho na ten silenej puzzle s barvama v The Dig nepouzil...).
Větších lokací je tam docela málo (šest?) a tak bych řekl že to jde dohrát za 2-3 dny (delší dobu jsem to určitě nehrál, a také mi Normality přišlo kratší než The Dig nebo Full Throttle).
Normality neni lehky a uz vubec ne kratky, je to sice nejaka ta dekada co jsem to hral, ale rozhodne to neni hra na jeden/dva vecery. Realms of the Haunting by sla urcite bez nejakyho ripovani dat na 1, maximalne 2 cd, ale na covermount to uz pred 10 lety nebyl atraktivni titul, co si budem nalhavat.
Pamätám sa ako som to hral, keď to vyšlo v Score a teda na tú dobu mi prišlo, že je to celkom ťažká hra. Ale páčila sa mi a hlavne Kent bol dosť netypický sympaťák. :)