Hamster - prosím tě, hlavně tady netahej zase ten oblíbený argument o kritizování oblíbené hry, to už je dost ohraný:)

Pochopil bych kdyby si si stěžoval na to, že kamera se zasekává, dělá neplechu, chová se podivně jako u některých her a komplikuje hraní, ale stěžovat si, že je pro tebe ovládání kamery, které se ovládá několika prsty nebo PLNE za použití myši kromě zoomu mi přijde jako právě ta kritka, která je naprosto mimo mísu a chyba je hlavně u tebe a ne na straně tvůrců.
Je to zbytečné opruzování hráče jen kvůli tomu, aby hra vypadala hi-tech a není to jediný případ, kde to prostě nefunguje (Sacrifice?). Pro to příliš pochopení nemám. Dnes už to smysl má a třeba u takové Company of Heroes 3D engine na hratelnosti dokonce přidává, ale v roce 98 měli zůstat u tvorby 2D strategie, kde se hráč může plně soustředit na hru a nemusí se zaobírat interfacem.

A jestli plánuješ další litanii, protože jsem se dopustil hereze tím, že nemám stejný názor jako ty na tvou oblíbenou hru, tak mě toho prosím ušetři.
Hamster - co si měl prosím tě za problém s ovládáním kamery??:) Pár kláves, kdy jednou rukou ovládáš kameru, nehledě na to, že to samé jde dělat i myší kromě zoomování, to, že někdo neumí více prsty ovládat kameru a koordinovat pohyby si myslím neni úplně opodstatněná kritika:)