[přesunuto z komentářů]

vyrůstala jsem na tom a strávil jsem hrozně času ve světě lego SW
Momentálně na Steamu v akci za 6 eur. (Nejnižší cena v historii.) :)
Ja som v podstate na Lego hrách a podobne nechal/nechávam vyrastať brata pretože 1.nechcem aby ako decko drtil GTA a podobné hry, na to bude mať čas neskôr 2.nechcem ani aby hral detské a filmové rýchlokvašky, ale kvalitné hry. A preto mi prídu tie Lego hry asi ako najlepšia voľba pre malých hráčov + čo sa týka toho textu, tak som mu poprekladal, takže np. :)
Garion: ono sa v tejto hre nekecá, všetky cut-scény sú "pantomíma", jediné texty ak nerátame nastavenie hry sú na začiatku kapitoly v krátkom prológu "a long time ago"

Wolverine: Ten prvý obrázok, grafické nastavenia sú tam určite na LOW, pretože keď som to hral, tak to tak príšerne (hlavne Yoda) nevypadalo.
Je to určtené tím, že LEGO hry mají poslední doby takové tržby, o jakých se ostatním vývojářům ani nezdá a za druhé, pořád jsou to velice kvalitní hry, které pobaví kohokoli bez ohledu na věk i s tím, že to není hra jen pro samotáře, ale můžeš si ji projít např s kamarádem. A k tomu ještě skvělá parodie na úspěšné značky jako v tomhle případě Star Wars. Také je svým způsobem nenáročná a dostupná pro všechny i ne-hráče.
Pooky: Díky za dojmy, a teď k tématu. Na co tam je to lego? Já lego rád, SW ještě víc, ale vydávání čím dál většího počtu her SW v lego podobě je mi záhadou. Nebo je to určené pro mladší? Aha, tak v tom případě chápu.
Say: Ty nechápeš dost věcí. Začínáš mi připadat jako mnohem horší verze Piva a Ebba dohromady. A předem se omlouvám, že se nikdo na můj názor neptal.
Garion: Nechápu smysl zjednodušování v podobě lego panďuláků. To kvůli HW nenáročnosti?
Odkdy u takové hry potřebuješ češtinu? Jinak, zlepšila se hodně grafická stránka hry?