[přesunuto z komentářů]

Hra jako singleplayer na me moc nezapusobila,ale po netu to hravam s prestavkami od roku 2006 :)
Mě se líbilo demo, ale byl jsem tehdy herně méně zkušený a hlavně na mě zapůsobilo, že zombíci štípali dveře na třísky jen proto, aby si vychutnali můj mozek + ty zvuky a člověk nevěděl, co odkud přijde.

Teď po těch Cryostasisích, Dead spacech, FEARech nevím, zda by to na mě zapůsobilo stejně, ale možná bych do hry měl přece jen jít a zkusit, jak na tom je plná verze.
Mě ta hra děsně bavila, i když je to poměrně jednoduché tak to dokáže zabavit. A hra mi vůbec nepadala.
Tak v akčních jsem skromný, stačí jak se tam něco zabíjí něco zajímavého :-)
Tady šlo ají ustřelovat končetiny a to divadlo se mi líbilo, navíc hlavní hrdina takový od pohledu vesnický buran - sympaťák :-D

Ale to minimalizování hry mě dost naštvalo, jak mě tam kvůli toho zabili dvakrát po sobě :-)
zkusil jsem demo, hra vypadá slušně, ale to si do prdele dělá prdel, že mi to háže na plochu a já pak musím klikat na liště na hru a mezitím mě zabijou, bo se hra nevypne. Ta hra si myslí, že je vtipná nebo mě chce jen rozzuřit????
Ale jinak dobrá rubačka, fakt fajn hra, pokud plná verze nebude padat, tak bych jí dal i těch 80-90.

Nevíte někdo, jestli plná verze hry se vždy minimalizuje, jako to je v demoverzi? Mě to sralo, bo tohle je fakt dementní.