Klonoa Phantasy Reverie Series

Klonoa Phantasy Reverie Series je remakem dvou prvních dílů série Klonoa, přesněji titulu Klonoa: Door to Phantomile z prvního PlayStationu a Klonoa 2: Lunatea's Veil z jeho nástupce. Po vzoru například Spyro Reignited Trilogy je dvojice předělaných her prodávána ve společném balíčku a spouští se jako jedna hra, přičemž díl si hráči vybírají v hlavním menu. Hra vyšla k příležitosti 25. výročí značky.

Hry nás opět zavedou do fantasy světa Lunatea, kde se ujmeme stvoření jménem Klonoa. To bojuje pomocí tzv. Wind Bullet, což v praxi znamená, že nestřílí ani neskáče po hlavách jako Mario, ale k boji využívá samotné nepřátele, které si pomocí svého kouzelného prstenu přitáhne a může je použít nejen k ničení nepřátel jiných, ale také třeba k dvojitému skoku nebo k řešení hádanek. Stále také jde o 2D plošinovku v 3D prostředí, přičemž především druhý díl nabízí i několik 3D "on-rails" částí.

Jelikož jde o remaky, tak první a nejpatrnější změnou je změna enginu, přičemž nyní hry běží na Unity. Další výraznou změnou je také přítomný couch kooperativní multiplayer. Novinkou je i nabídka lehké obtížnosti, která přidává životy a snižuje poškození nepřátel a přibyla i možnost urychlovat cutscény. Úpravami prošla i zvuková stránka. I když jde o remake dvou her, tak z velké části vychází z remaku prvního dílu pro Wii z roku 2008 a přebírá některé jeho novinky. Zároveň však byly smazány různé kostýmy, které byly pro Wii verzi nové, ale zde byly vydány jako samostatné DLC. Ve většině aspektech hry se však tvůrci snažili přinést zážitek shodný s originály, pouze v moderním kabátku.