Höllenjob

01.10.2003

Poté, co skončí životní pouť na tomto světě, odeberou se naše duše na místa, která si zasloužila svými pozemskými skutky. Hříšné duše odkráčí rovnou do pekla, světci si do konce časů budou užívat v nebi a středně hříšné duše skončí v předpeklí. Zde čekají na konečný verdikt a andělé společně s ďábly nešťastníky třídí podle jejich zásluh.

Práci v očistci si můžete vyzkoušet v roli ďábla nebo anděla. Každá z padesátky úrovní je komnatou, kde se procházejí lidské duše připomínající spíše malé zelené skřítky. Ať už jste andělem či démonem, je váš úkol totožný. Napíchněte postupně všechny duše na vidle a hoďte je do nebeského či pekelného výtahu, kterým je černý otvor v podlaze. Každý úspěšný hod je odměněn bodovým přídělem, který je o to vyšší, čím větší vzdálenost hodem zdoláte. Nejvyšší bodové skóre lze získat zásahem, kdy se duše několikrát odrazí od stěn nebo ostatních obyvatel předpeklí. Zdolání každého levelu je navíc omezeno časovým limitem.

Hra dovoluje sehrát i multiplayerová klání, kdy jeden z hráčů je andělem a druhý ďáblem a rozzuřené duše útočí na bližšího z obou. Vítězem se stává ten z hráčů, jehož bodové konto je vyšší po ukončení kola.