• Android 70
A je to za mnou. Během jednoho měsíce a týdne jsem zachránil 5 různých království a byla to fajn jízda. Vůbec nechápu, jak si mě tato série mohla tak získat. Pravdou je, že na počítači by mě to asi nebavilo.

Pátý díl mě přišel o něco delší než předchozí příběhy. Tentokrát hraji za hrdinku princeznu, se kterou putuje i několik odvážných mužů za cestou osvobodit království od zlých démonů. Přišlo mi, že v této epizodě bylo poměrně hodně mrtvých civilistů oproti předchozím dílům.

Opět musím zmínit finanční stránku hry. Tentokrát jako princezna mám poměrně hodně peněz ze začátku. Postupně však finance mizí ale získat další není problém.

Zajímavou novinkou byla brigáda na farmě, což bylo pěkné zpestření hry. Jinak tady není nového asi vůbec nic, kromě nějakých předmětů. A asi to ani tolik nevadí. Hráč dostane přesně co chtěl. Přišlo mi, že i grafika vypadá trošku lépe než bylo zvykem. Co se hudby týče, minule byla lepší.

Vypadá to, že toto je definitivní poslední díl, i když kdo ví. Třeba se tato série chytne na mobilech.

Pro: Další pěkný pohádkový příběh, pěkná grafika a styl hry. Hraní za princeznu a zajímavý systém s portály. Zůstala možnost doplnění energie z předchozího dílu.

Proti: Opět více lineární, než bylo u série zvykem.