Hearthstone: Knights of the Frozen Throne

10.08.2017

free to play
rozšíření

V rozšíření jsme se dočkali návratu mocného Lich Kinga. Ten s sebou přinesl 135 nových karet, z nichž 9 obohatilo hru o novou mechaniku. Každý z dosavadních hrdinů díky ní mohl získat svou Dead Knight verzi s novou silnou "Hero Power". Ačkoliv se jedná především o karetní rozšíření, přibyly do hry i nové singleplayer challenge pro každého hrdinu, ve kterých projdete Icecrown Citadel a na konci se utkáte se samotným Lich Kingem, za jehož poražení se všemi devíti classy dostanete alternativního Paladin hrdinu Arthase Menethila. Dle zvoleného hrdiny je však boj vždy něčím unikátní a laťka obtížnosti je tak posazená daleko výš, než kdy předtím.

Expanze přináší nové karty jako např: The Lich King, který vám každý konec kola do ruky přidá tzv. Death Knight kartu, což je kouzlo s velkou silou. Podobně je na tom i Arfus, po jehož smrti vám jedna z těchto silných karet přibude do ruky. V neposlední řadě je to pak například Sindragosa, která vyvolá dva Frozen Championy, po jejichž smrti vám přijde do ruky náhodná legendární karta.

Do hry jako vždy přibyla nová hrací deska, class challenge a jeden nový cardback.